تور بوتان و تبت

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۷۲۴
بار این صفحه دیده شده

تور بوتان و تبت
۱۰ شب و ۱۱ روز

قیمت: ۳۷۵۰ دلار+هزینه بلیت هواپیما

تاریخ و زمان حرکت:
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ساعت ۲۲:۰۰
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
۱۳۹۵/۰۹/۱۰ ساعت ۲۲:۰۰
محل حرکت:
تهران، فرودگاه امام خمینی.لطفا ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 16,000,000 تومان
مدت اقامت 11 روز و 10 شب
تاریخ از 30 آبان 1395 الی 10 آذر 1395
خدمات آژانس اقامت : 10 شب اقامت در هتل های لوکس در کاتماندو، تیمفو، پارو، تمامی وعده های صبحانه، 4 وعده ناهار و 4 وعده شام. وسیله مسافرتی: پروازهای تهران به کاتماندو، کاتماندو به پارو و بلعکس، پرواز کاتماندو به لهاسا و بلعکس، کليه ترانسفرها در طول برنامه با اتوبوس یا ون توریستی در اختیار. سایرخدمات: ويزا ي کشور نپال، بوتان و تبت، بيمه حوادث بین المللی، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه با تيم، راهنمای محلی، کلیه گشتها طبق برنامه روزشمار با ورودیه ها.
توضيحات روزشمار: روز اول: پرواز از تهران به کاتماندو- اقامت در هتل روز دوم: پرواز به پارو، ترانسفر زمینی به تیمفو، در مسیر بازدید از سیمتوخا زونگ، اقامت در هتل. روز سوم:حرکت به سمت پوناخا بر فراز دچولا، بازدید از پوناخا زونگ و چیمی لاخانگ، بازگشت به تیمفو، اقامت در هتل. روز چهارم:گشت تیمفو، حرکت به سمت پارو، اقامت در هتل. روز پنجم:صبح پیاده روی 3 ساعته تا صومعه تاکشانگ (آشیانه ببر)، بعد از ظهر بازدید از مزارع و خانه های روستایی، اقامت در هتل. روز ششم: پرواز به کاتماندواقامت در هتل. روز هفتم: پرواز به لهاسا، اقامت در هتل. روز هشتم: بازدید از قصر پوتالا، صومعه ی سِرا و معبد جوخانگ، اقامت در هتل. روز نهم: بازدید از صومعه دِرِپونگ، منتسخانگ (مرکز درمان سنتی و نجومی تبتی)، قصر نوربولینگکا(قصر تابستانی)، اقامت در هتل. روز دهم:پرواز به کاتماندو و اقامت در هتل. روز یازدهم: بازگشت به ایران.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.