تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی )

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۴۷
بار این صفحه دیده شده

این برنامه یک سفر تاریخی - طبیعی است. ما در این سفر از اردبیل و مشکین شهر با نام قدیمی خیاو و پل معلق دیدنی با همین نام بازدید می کنیم همچنین در کهنه قلعه و بقعه شیخ حیدر تاریخ را ورق می زنیم و قصه زندانیانش را مرور می کنیم ،سنگ افراشته های باقی مانده از شهر تاریخی یئری را هم خواهیم دید، در داغترین آبگرم دنیا، آبگرم قینرجه که در استخرهای بزرگ و بهداشتی تعدیل شده خستگی را از تن بدر می کنیم و در طبیعت و دامنه های بسیار زیبای سبلان به میهمانی ایل شاهسون می رویم و چند ساعتی را با عشایر مهمان نواز خواهیم گذراند که خاطره این سفر را ماندنی خواهد کرد. بازدید از ییلاق ملک سویی و غارهای دستکند بینه لر و قلعه بربر در روستای انار از دیگر دیدنی های این سفر خواد بود.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 615,000 تومان
مدت اقامت 3 روز و 3 شب
تاریخ از 19 مرداد 1395 الی 21 مرداد 1395
خدمات آژانس سطح خدمات : استاندارد حمل و نقل: اتوبوس VIP و حمل و نقل محلی اقامت : هتل 3* (2 شب) پذیرایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذيرايي بين روز گروه اجرا : راهنما و مسئول تداركات بیمه: مسئولیت مدنی سایر: شما می توانید در انتهای این صفحه از سیستم خرید سریع استفاده نمایید . و درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین برای شما میسر نبود ، می توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925
توضيحات روزاول: شبانه از تهران به سمت مشگین شهر حرکت میکنیم. روزدوم: پس از رسیدن به مشگین شهر صبحانه را در رستوران میل میکنیم و برای دیدار از کهن قلعه و بقعه شیخ حیدر به سمت داخل شهرحرکت میکنیم، پس از صرف ناهار برای دیدن آبشار گرگر و جهنم دره به سمت قینرجه ادامه مسیر می دهیم، سپس برای صرف عصرانه و شام به سمت ییلاق ملک سویی حرکت میکنیم، لذت موسیقی آذربایجانی در کنار عشایر شاهسون از دیگر برنامه های روز دوم سفر می باشد، بازگشت به مشگین شهر و اقامت (هتل*3)؛ روز سوم: حرکت به سمت روستای انار و بازدید از سنگ قبرهای دوره صفوی (قبرستان اسلامی)، قلعه بربر و غار بینه لر، صرف ناهار در طبیعت و ادامه مسیر به سمت شیروان دره سی و راهپیمایی اختیاری بخشی از دره، بازدید از دورنمای قله سبلان و بازدید از ییلاق شابیل، بازگشت به مشگین شهر و بازدید از پل معلق، اقامت (هتل*3)؛ روز چهارم: پس از صرف صبحانه به سمت روستای پیررازمیان حرکت میکنیم تا به دیدار از شهر تاریخی یئری برویم، پس از بازدید از شهر تاریخی و سنگ تراش ها برای صرف ناهار به سمت اردبیل حرکت میکنیم و سپس بازگشت به تهران.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی ) اینستاگرام تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی ) توییتر تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی )
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.