تور اکو سافاری جواهردشت ( دامنه های سماموس، کمپ کلوت )

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۹۱
بار این صفحه دیده شده

سافاری از درب منزل تا ییلاق جواهر دشت
در دامنه ی ییلاق جواهردشت که ایستاده باشی، دریای خزر رادر پیش رو خواهی داشت، بر فرازمه و ابرها، می شود هنگام غروب، خورشید را دید که در پشت یال برآمده از بلندای قله ی سماموس درغرب، درمیان آب های دریای خزر فرو می رود. جواهردشت، بلندترین ییلاق منطقه ی کلاچای است وطبیعت دوستانی را می طلبد که دلشان برای طبیعت زیبا وهوای مطبوع پر کشیده باشد. مسافرطبیعت گرد و سافاری ، دراین جا با فرهنگ اقوام گیلک، نوع معاش آن ها آشنا می شود. جنگل های سرسبز منطقه را می بینند، می تواند فعالیت های ورزشی کوهستانی داشته باشد؛ و تجربه ای بی نظیرازحضور در طبیعتی منحصر به فرد پیدا کند.
حالا یک دهه شده است که شرکت کلوت برنامه ی سفر به ییلاق جواهر دشت را برای عاشقان طبیعت و اکو سافاری تدارک می بیند. صدها نفر همراه با ما به ییلاق جواهردشت آمده اند و خاطرات پرباری از این سفر اکو سافاری به همراه برده اند.
شما هم هیجان سفر به جواهر دشت را تجربه کنید.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر اتوبوس
شروع قیمت از 350,000 تومان
مدت اقامت 3 روز و 2 شب
تاریخ از 07 مرداد 1395 الی 09 مرداد 1395
توضيحات برنامه تور روز اول : صبح هنگام از تهران به سمت کلاچای حرکت میکنیم، بعد از رسیدن به کلاچای از مسیر زیبای جنگل متروکه تا ییلاق جواهر دشت ادامه مسیر میدهیم،سپس اسکان در کمپ کلوت و راهپیمایی در منطقه برای دیدن غروب آفتاب، اقامت (کمپ)؛ روز دوم : پس از صرف صبحانه در کمپ برای سافاری در منطقه آماده میشویم، بازدید از مناظر بدیع و چشم اندازهای منطقه از برنامه روز دوم سفر میباشد، اقامت (کمپ)؛ روز سوم : پس از صرف صبحانه به سمت کلاچای حرکت میکنیم و پس از گشت در کرانه های دریای خزر به تهران برمیگردیم.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور اکو سافاری جواهردشت ( دامنه های سماموس، کمپ کلوت ) اینستاگرام تور اکو سافاری جواهردشت ( دامنه های سماموس، کمپ کلوت ) توییتر تور اکو سافاری جواهردشت ( دامنه های سماموس، کمپ کلوت )
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.