تور ۴ شب کوالالامپور ۳ شب لنکاوی

آدرس: ایران - تهران - تهران فرمانیه- بلوار اندرزگو- روبروی بانک پاسارگاد- ساختمان برگرلند- شماره ۶۲- طبقه سوم

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۴۷
بار این صفحه دیده شده

شناختن مالزی یعنی عاشق آن شدن. دیگ درهم جوشی از نژادها و مذاهب، جایی که مالایی ها، هندی ها، چینی ها و گروه های قومی بسیار زیاد دیگر با صلح و صفا در کنار هم زندگی می کنند. چند فرهنگی بودن نه تنها مالزی را به بهشت هنر آشپزی تبدیل کرده، بلکه همچنین مالزی را به محل برگزاری صدها جشنواره هزار رنگ بدل ساخته است. جای تعجب ندارد که ما عاشق جشن گرفتن و معاشرت هستیم. مردمان مالزی، آدم هایی راحت، خونگرم و صمیمی هستند.
مالزی به لحاظ جغرافیایی، همانند فرهنگ خود متنوع است. مالزی به ۱۳ ایالت و ۳ ناحیه فدرال تقسیم می شود، که دریای جنوب چین ۱۱ ایالت و ۲ ناحیه فدرال (کوآلالامپور و پوتراجایا) در شبه جزیره مالزی و دو ایالت و ۱ ناحیه فدرال (لابوآن) را در شرق مالزی از هم جدا می کند.
یکی از جذابیت های اصلی مالزی، تضادهای شدید آن است. آسمانخراش های برج مانند در کنار خانه های چوبی ساخته شده بر روی پایه های بلند جوبی، و هتل های پنج ستاره در فاصله چند متری صخره های قدیمی قرار دارد. مخفیگاه های جالب را می توان در ارتفاعات یافت که در پایین به سواحل گرم و شنی و به جنگل های انبوه و مرطوب حرا منتهی می شوند.
فدراسیون مالزی متشکل است از شبه جزیره مالزی و ایالت های صباح و ساراواک در جزیره بورنئو، شبه جزیره مالزی که بین ۲ و ۷ درجه شمال خط استوا قرار دارد، به وسیله دریای جنوب چین از صباح و ساراواک جدا می شود. در قسمت شمال شبه جزیره مالزی تایلند قرار دارد، و در جنوب آن سنگاپور. صباح و ساراواک به اندونزی محدود می شوند، حال آنکه ساراواک با برونئی نیز مرزهای مشترکی دارد.
مساحت این کشور ۳۲۹.۷۵۸ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۲۷/۱۷ میلیون نفر است. زبان رسمی باهاسا مالایا است ولی زبان انگلیسی به صورت گسترده صحبت می شود. دین رسمی این کشور اسلام است.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر توریستی
شروع قیمت از 24,400,000 تومان
مدت اقامت 8 روز و 7 شب
تاریخ از 01 تیر 1395 الی 31 تیر 1395
مدارک لازم اصل پاسپورت
خدمات آژانس بلیط رفت و برگشت ماهان - 7شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه - ترنسفر - لیدر فارسی زبان -
توضيحات بلیط رفت و برگشت ماهان - 7شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه - ترنسفر - لیدر فارسی زبان -
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام تور 4 شب کوالالامپور 3 شب لنکاوی تلگرام تور 4 شب کوالالامپور 3 شب لنکاوی
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.