تور نئور تا سوباتان - بهشت ایران (اتوبوس VIP)

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۷۴
بار این صفحه دیده شده

جاذبه ها: دیدار از دریاچه کوهستانی نئور، پیاده روی در مراتعی پر از گل های رنگارنگ وحشی تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت وگذار در بافت بومی روستا، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، پیمایش مسیری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

منطقه: گیلان، تالش.

نـوع فعـالـیت: پیاده روی و کوه پیمائی سنگین با شیب های متغیر رو به پایین روز دوم۷ ساعت که در طول پیاده روی، استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود را همراه می برند. در روزهای سوم و چهارم (۳ الی ۴ ساعت پیاده روی سبک و اختیاری خواهیم داشت)، ضمناً مسیر تهران تا دریاچه نئور ۵۵۰ کیلومترو با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً ۹ ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید.
لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی ندارند در این برنامه معذوریم، این عزیزان را با دیده منت به سفرهای طبیعتگردی و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

اطلاعات تور
از تهران
تاریخ از 12 خرداد 1395 الی 15 خرداد 1395
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.