شهر قدیم دوسلدورف (آلتشتاد) | Altstadt

آدرس: آلمان - دوسلدورف Mühlenstraße ۴، ۴۰۲۱۳ Düsseldorf، Germany

-/10 براساس 0 رای
۲۱۵۴
بار این صفحه دیده شده

این قسمت از شهر دوسلدورف محل تفریح و گردش برای توریست های خارجی و داخلی و اهالی شهر هستش. می گن اگه تمام بارهای کافه های این شهر قدیمی رو به هم وصل کنید، بلندترین بار دنیا تشکیل می شه. اهالی شهر اینطوری از شهر خودشون تعریف و تمجید می کنن. بندر شهر دوسلدورف هم در کنار این شهر قدیمی در رودخانه راین قرار گرفته و در طول ۱۰ سال گذشته از نظر شهرسازی و تجارت پیشرفت زیادی کرده و بسیار دیدنیه.
شهر قدیمی دوسلدورف در طول جنگ جهانی دوم به صورت کامل از بین رفت، اما امروزه در کنار معماری فوق العاده ی شهر جدید که در جوار شهر قدیم ساخته و پرداخته شده می توانیم از بقایای بازسازی شده ی شهر قدیم هم لذت ببریم. این ناحیه که پس از بازسازی های کامل شبیه به یک سایت تاریخی به نظر می رسد با توجه به جذابیت های بصری، توانسته مقصدی فوق العاده دیدنی و مفرح برای توریست های تورهای مسافرتی محسوب شود. و به عنوان یکی از مناطق گردشگری تور یک روزه قرار بگیرد. می توانید از تنوع حجم کافه ها و رستوران های شهر قدیمی لذت ببرید. پیاده روی فوق العاده ای را در قالب تورهای یک روزه در ناحیه داشته باشید، عکاسی کنید، اوقات خوشی را در طول تورمسافرتی خود به دوسلدورف تجربه نمائید. از جهت دیگر این امکان در اختیار شما قرار گرفته که از دیگر دیدنی های شهر جدید هم لذت ببرید.
می توانید در نوار بندری شهر توقفی کوتاه داشته باشید. از منظره ی فوق العاده ی ناحیه لذت ببرید. طعم غذاها و نوشیدنی های محلی را بچشید .از بوتیک های صنایع دستی خریدی دلچسب داشته باشید و یا حتی با اجاره ی دوچرخه تور مسافرتی خاص خودتان را در شهر ترتیب دهید. در هر صورت این شهر با تنوع کافه رستوران های خود می تواند مقصدی عالی در سفر شما باشد.

5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.