خیابان آفریقا، بلوار اسفندیار، پلاک 43 | تلفن : 22050533
Str. Kallari 6, Psichiko 154 52, Greece
نوع ویزا:

توریستی

اطلاعات ویزا:
قیمت:
60 یورو
مدت اقامت:
15
مدت اعتبار ویزا:
طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزا:
30
مدارک:

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی . فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) . کارت ملی و شناسنامه . 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش . در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی . گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام - سمت - میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران ) پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل ) . گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته ) . گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان ) . بیمه مسافرتی . سند مالکیت ( در صورت وجود ) . رزرو هتل و بلیط هواپیما .

معرفی:

ویزای توریستی یونان به افرادی تعلق می گیرد که قصد بازدید از کشور یونان را دارند. فراموش نکنید که ویزای توریستی به شما اجازه ی کار نمی دهد و برای اشتغال در یونان، احتیاج به صدور مجوز کار دارید. در صورت تقاضای ویزای یونان، مصاحبه انجام می گیرد و حضور متقاضی ضروری است. وقت مصاحبه تنها به صورت تلفنی داده خواهد شد.

توضیحات:

بررسی مدارک در سفارت یونان حداقل 3 هفته کاری زمان نیاز دارد و در برخی مواقع سفارت از شما مدارک تکمیلی می خواهد لذا 2 ماه قبل از سفر برای ویزا خود اقدام کنید . ویزای شنگن دارای اعتبار 90 روز می باشد و بسته به نوع ویزا اجازه 1 یا 2 و یا چند بار ورود و خروج به کشورهای شنگن به شما داده می شود .

شهرهای توریستی یونان:
رودس
سانتورینی
پاتراس
موزه باستان شناسی ملی آتن | National Archaeological Museum
نان فروشی سنتی | Gioras Wood Medieval Mykonian Bakery
صومعه آگیوس جورجیوس سلیناری | Monstery of Agios Georgios Selinari