خیابان شریعتی، حد فاصل خیابان دولت و پل صدر
51 Kensington Ct, Kensington, London W8, UK | تلفن : 00442073610814
نوع ویزا:

نامزدی

اطلاعات ویزا:
مدت اقامت:
180
مدت اعتبار ویزا:
طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزا:
21
مدارک:

پاسپورت جدید و قدیم متقاضی یک قطعه عکس رنگی 4.5*3.5 مدارک اثبات کننده وضعیت مالی متقاضی شامل منابع درآمدی و حساب های بانکی مدارک اثبات کننده برنامه آینده شما برای ازدواج : مانند محل سکونت بعد از ازدواج مدارک اثبات کننده حقیقی بودن ازدواج و ارتباط مستمر با همسر: عکس ها و فیلم ها ، پرینت های تلفن، بلیط های سفر و رزرواسیون های هتل در سفرهای مشترک جزئیات تدارکات ازدواج و مدارک اثبات کننده ی پرداخت بخشی از هزینه های ثبت ازدواج

معرفی:

ویزای ویزیتوری نامزدی برای افرادی صادر می گردد که : قصد ورود به خاک انگلستان را جهت انجام ازدواج دارند. قصد ثبت ازدواج خود را در انگلستان دارند.

توضیحات:

از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که در حال حاضر سالی 18600 پوند برای یک زوج بدون بچه است. اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به صورت مجزا بررسی شود. دو طرف باید اثبات کنند که رابطه آنها واقعی بوده و هدف از ازدواج کسب اقامت نیست. معمولا در این زمینه مدارک متعددی در ارتباط با روابط دو طرف قبل و بعد از ازدواج باید ارایه شود. اثبات این مدعا برای متقاضیان داخل انگلستان که با هم زندگی میکنند بسیار ساده تر است. متقاضی اجازه کار و درس خواندن دارد. متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی و کاری بالای شش ماه در انگلستان هستند میتوانند ویزای خود را در داخل انگلستان به این ویزا تبدیل کنند. با داشتن ویزای ویزیتور نمیتوان از داخل انگلستان برای این ویزا اقدام کرد. شرایط اخذ ویزا : سن : سن متقاضی باید 18 سال یا بیشتر باشد. امکان ثبت ازدواج : متقاضی باید امکان ثبت ازدواج را داشته باشد. بخاطر داشته باشید که “چند همسری“ در بریتانیا مورد قبول و قانونی نمی باشد. وضعیت تاهل فرد متقاضی باید کاملا شفاف باشد. فرد متقاضی در صورت مطلقه و یا بیوه بودن می بایست مدارک لازمه را ارائه نماید. اقامت کمتر از 6 ماه : متقاضی می بایست اثبات نماید که قبل از انقضا مهلت ویزا کشور انگستان را ترک خواهد نمود. استطاعت مالی : متقاضی باید اثبات نماید که در طول مدت زمان اقامت خود در کشور انگلستان بدون اشتغال در این کشور و یا دریافت کمکهای دولتی استطاعت پرداخت هزینه های خود را دارد.

شهرهای توریستی انگلستان:
کمبریج
منچستر
لیورپول
برج ساعت بیگ بن | Big Ben
دره شیطان | Devil's Dyke
چشم لندن | London Eye
x