خیابان شریعتی، حد فاصل خیابان دولت و پل صدر
51 Kensington Ct, Kensington, London W8, UK | تلفن : 00442073610814
نوع ویزا:

تحصیلی Tier 4

اطلاعات ویزا:
مدت اعتبار ویزا:
طبق تاریخ پرواز
مدارک:

تکمیل فرم درخواست به صورت آنلاین گذرنامه معتبر با داشتن حداقل یک برگ سفید گذرنامه های گذشته در صورت وجود دو قطعه عکس پاسپورتی (35 در 45 میلی متر)، ضمینه روشن، بدون روتوش و لبخند و سایه و یا کلاه و ترجیحا بدون عینک. عکس نباید بیشتر از 6 ماه گذشته گرفته شده باشد. مدارکی که در CAS ذکر شده مدارک مالی

معرفی:

ویزای tier 4 انگلستان یا ویزای تحصیلی انگلیس یکی از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان است. ویزای tier 4 ویزای تحصیلی اصلی انگلستان است که برای اکثر دوره های بلند مدت و دوره های کالج و دانشگاه باید برای آن اقدام نمود. طول این ویزا به طول دوره تحصیلی بستگی دارد. برای دوره های بین 6 تا 12 ماه، دو ماه ویزای اضافی و برای دوره های بالای 12 ماه، چهار ماه ویزای اضافی صادر میشود. ویزای tier 4 قابل تمدید بوده و درصورتیکه برای دوره های دانشگاهی باشد قابل تبدیل به ویزای کاری انگلیس می باشد.

توضیحات:

متقاضیان باید بالای 16 سال باشند. قادر به خواندن، نوشتن و فهم زبان انگلیسی باشند. استطاعت مالی پرداخت هزینه ی تحصیل و معیشتی خود را در مدت زمان اقامت در انگلستان داشته باشد. این نوع ویزا در حال حاضر امتیازی است (points-based system). برای ارزیابی مدارک، متقاضیان نیاز به 40 امتیاز دارند. 30 امتیاز برای CAS و 10 امتیاز برای مدارک مالی. توجه داشته باشید که بدست آوردن 40 امتیاز دلیل قطعی برای صدور ویزا نیست، بلکه باید مدارک و صحت آن ها توسط سفارت بررسی شود. ( CONFIRMATION OF ACCEPTANCE FOR STUDIES NUMBER) یا CAS، شماره ای است که توسط دانشگاه یا موسسه ی مورد تایید UKBORDER برای فرد درخواست کننده، پس از دادن پذیرش به دانشجو صادر می شود. این شماره صرفا به صورت الکترونیکی صادر می شود و باید در اپلیکشن فرم نوشته شود. هر مدرکی که توسط آن کیفیت آموزشی متقاضی سنجیده شده باشد و توسط آن مدارک به متقاضی پذیرش داده شده باشد، در CAS قید می گردد. مدارکی همانند ریز نمرات، مدرک تحصیلی، نمرات آیلتس و غیره. لازم به ذکر است که هیچ مدرک موقتی مورد قبول سفارت نیست. تمامی مدارک باید اصل باشند. در صورت فارسی بودن نیاز به ترجمه دقیق دارند. تمامی مدارک غیر انگلیسی نیاز به ترجمه دارند. ترجمه باید توسط دارالترجمه ی رسمی صورت گرفته باشد. مدارک برای ویزای انگلیس نیازی به تاییدیه ی دادگستری و وزارت خارجه ندارند. نام و مهر مترجم، امضای مترجم، آدرس و تلفن تماس مترجم، تاریخ ترجمه بر روی مدارک الزامی است. برای بدست آوردن 10 امتیاز مدارک مالی نیازمند پول نقد در حساب شخصی هستید. این پول باید به مدت 28 روز متوالی در حساب موجود باشد، به طوری که از میزان هزینه دانشگاه و زندگی در طی این بازه 28 روزه کسر نگردد. هیچ گونه سند، فیش حقوقی و …. تاثیری در گرفتن این 10 امتیاز ندارد. صورت حساب بانکی باید دارای ویژگی های زیر باشد: نام شخص شماره حساب تاریخ صورتحساب نام بانک و موسسه به همراه لوگوی آن مقدار پول موجود در حساب ریز گردش حساب در مدت 28 روزه (در هیچ روزی نباید از مبلغ محاسبه شده در بالا کمتر بشود) در صورتی که حساب به نام والدین باشد، شناسنامه ی ایشان همراه با شناسنامه ی متقاضی ترجمه و تعهدنامه مالی محضری نیز تهیه و ترجمه شود. در صورتی که مقداری از هزینه دانشگاه یا مسکن به دانشگاه پرداخت شده باشد و این مقدار در CAS نشان داده شده باشد، می توان این مقدار را از مقدار کلی حساب کسر کرد.

شهرهای توریستی انگلستان:
منچستر
لندن
بیرمنگام
موزه علم و صنعت | Museum of Science & Industry
چشم لندن | London Eye
دهکده گرینویچ | Greenwich Village