خیابان خالداسلامبولی، خیابان بیست و سوم، شماره ١٣ | تلفن : 83863666
21-25 Culgoa Circuit, O'Malley ACT 2606, Australia | تلفن : 0061262907000
نوع ویزا:

توریستی

اطلاعات ویزا:
مدت اقامت:
90
مدت اعتبار ویزا:
طبق تاریخ پرواز
مدارک:

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه که توسط صاحب پاسپورت امضا شده باشد و کپی . در صورتیکه قبلا به کشور های اروپایی و آمریکا سفر کرده اید از ویزا خود فتوکپی تهیه فرمائید و به همراه داشته باشید. 2 قطعه عکس 6 در 4 تمام رخ رنگی با پس زمینه سفید . گواهی اشتغال به کار با ذکز سمت - میزان حقوق - مدت زمان اشتغال و فیش حقوقی . جواز کسب و یا روزنامه رسمی شرکت و یا هر مدرکی که نشان دهد شما در ایران مشغول به کار شخصی هستید . برای دانشجویان گواهیی اشتغال ه تحصیل در دانشگاه لیست بیمه تامین اجتماعی نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی با انگلیسی حداقل 50 میلیون تومان در حساب شما پول باشد . در صورتی که می توانید دعوتنامه از استرالیا ( از طرف بستگان و یا از طرف شرکت ) تهیه فرمائید .

معرفی:

در صورت دریافت ویزا توریستی استرالیا شما 3 ماه اجازه اقامت در این کشور را دریافت می نمائید و در این 3 ماه اجازه کار و یا تحصیل در این کشور را نخواهید داشت . معمولا 1 ماه پس از مصاحبه مشخص می شود که ویزا استرالیا به شما داده می شود و یا خیر .

توضیحات:

هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور استرالیا را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، برای دریافت ویزا استرالیا حضور شخص مسافر در ساعت تعیین شده در سفارت الزامی می باشد و از مسافر مصاحبه انجام می شود .

شهرهای توریستی استرالیا:
کانبرا
گلد کست
پرت
باغ وحش پرت | Perth Zoo
زندان قدیمی ملبورن | Old Melbourne Gaol
ریل راه آهن بیلی دودی | Puffing Billy Steam Railway