x
x

تور طبیعت گردی

یکی از انواع تورهای گردشگری و مسافرتی، تور طبیعت گردی می باشد ،اکوتوریسم یا طبیعت گردی نوعی گردشگری می باشد که مسافران و گردشگران به گردش و بازدید از طبیعت بکر و دست نخورده می پردازند به عبارت دیگر در این تور به دیدار از مناطق طبیعی زیبا ،جنگلها ، گیاهان ، گونه های جانوری و ... اختصاص می یابد.

اشخاصی که شیفته طبیعت می باشند و دیدن مناظر طبیعی برایشان لذت بخش است بیشترین طرفداران تور طبیعت گردی می باشند ،کشور ایران کشوری زیبا با گونه های طبیعی متفاوت است به طوری که در جای جای ایران می توانید هر 4 فصل را مشاهده کنید .

جنگل های زیبا ، مرتعها و کوههای زیبا ی شمال ایران ،کویر مصر ، دریای خلیج فارس و .... هر کدام به تنهایی جاذبه های خاص خود را دارند و بهترین مقاصد برای تور گردشگری به شمار می آیند.

به گردشگرانی که به طبیعت گردی می روند نیز لقب اکوتوریست یا بوم گردشگر داده شده است ، در حال حاضر در جهان نیز طبیعت گردی طرفداران بسیاری دارد و بسیاری از کشورها بخش هنگفتی از درآمد خود را از بوم گردشگران خارجی تأمین می‌کنند.

انواع تورهای طبیعت گردی

انواع مختلف طبیعتگردی عبارتند از گردش آبی و ساحلی، کوهنوردی، غارنوردی، بیابان‌گردی، دامنه ‌نوردی، مردم‌شناسی، طبیعت درمانی و ... که هر کدام به نوع خود بسیار جالب می باشند و توصیه ما به شما انتخاب تورهای طبیعت گردی است تا از طبیعت بکر و زیبای ایران دیدن کنید و خاطراتی خوش برای خود رقم بزنید.

 

سایت همگردی پرتالی جامع می باشد که انواع تورهای طبیعت گردی را به همراه شرایط و امکانات برای علاقمندان به صورت لیستی دقیق آماده نموده است و گردشگران طبیعت می توانند با مراجعه به این سایت نسبت به رزرو و تهیه بلیت تورهای طبیعت گردی اقدام کنند. قبل از انتخاب تور مورد نظر توضیحات لازم را درباره تور ها حتما مطالعه کرده و جهت اطلاعات بیشتر با آژانس های مسافرتی مربوط به تور انتخابی تماس بگیرید تا اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

آرشیو تور طبیعت گردی

مقصد
آژانس
نوع سفر
خصوصیات سفر
مشاهده بیشتر...
مدت اقامت (روز)
مرتب سازی