• عنوان قیمت از اقامت تاریخ نوع سفر آژانس

آشنایی با برزیل

کشور برزیل که منطقه وسیعی رو بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می گیره، شرقی ترین کشور قاره آمریکاست و همین طور بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی. 
این کشور با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه هم مرزه. در حقیقت برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک داره. 
این کشور از زمین های کشاورزی وسیع و جنگل های استوایی برخورداره و به خاطر داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی، قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی به حساب میاد.
برزیل مستعمرهٔ پرتغال بود و این کشور تنها کشور قاره آمریکاست که مردم آن به زبان پرتغالی صحبت می کنن. برزیل کشوری چندملیتیه و جمعیت آن از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقائیان و نیز آسیائیان تشکیل شده. این کشور از تنوع زیستی بسیار زیادی برخورداره و خیلی از نژادها و گروه های قومی رو در خود جا داده. 
تنوع آب و هوایی زیادی در برزیل وجود داره مثل گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب ولی بخش بزرگی از این کشور، گرمسیری و پوشیده از جنگل های بارانی آمازونه که در حوضه آب ریز رود آمازون بوجود اومدن. 

آرشیو تور لحظه آخری برزیل

مقصد
آژانس
نوع سفر
خصوصیات سفر
مشاهده بیشتر...
مدت اقامت (روز)
مرتب سازی