• عنوان قیمت از اقامت تاریخ نوع سفر آژانس

تورهای استانبول

شهر استانبول یکی از خاص ترین شهرهای توریستی جهان می باشد.شهر استانبول یکی از شهرهای کشور ترکیه می باشد و شهری اروپایی-آـسیایی است ،این شهر بزرگترین شهر کشور ترکیه می باشد و همچنین مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه است.این شهر در حاشیه  دریای مرمره و  تنگه بسفر قرار دارد،تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و به عبارتی دیگر می توان گفت که استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره اروپا و آسیا قرار دارد.سالانه گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند و شهر استانبول از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

تور استانبول و گردشگری

شهر استانبول شامل مناطق تفریحی ،گردشگری، پارک های آبی ،رستوران های شیک و زیبا و همچنین ساحل های زیبایی می باشد .که یکی از تفریحات جذاب آن مشاهده ی جزایر اطراف آن با قایق می باشد که می تواند برای شما جذاب باشد .کشور ترکیه آب و هوایی معتدل دارد البته  در برخی بازه های زمانی همانند بهار و زمستان آب و هوا سرد و معمولا همراه با بارش برف است لذا به شما توصیه می کنیم لباس مناسب سفر به ترکیه را آماده نمایید.

بهترین زمان سفر به استانبول

آب و هوای استانبول طوری است که در تمام مدت سال می توان به آن سفر کرد . در ماه های زمستان (دسامبر تا فوریه) ممکن است هوا سرد شود و امکان بارش برف و باران هم وجود دارد. بین ماه های جولای تا آگوست هوا معمولا گرم و مرطوب است. از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای بازدید از شهر استانبول از آوریل تا می و از سپتامبر تا اکتبر است. و اکثر تور های استانبول نیز در این زمان می باشند.

تور استانبول در همگردی

سایت همگردی در زمینه تور استانبول به عنوان منبعی قابل اعتماد آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد به طوری که با مراجعه به پرتال جامع همگردی می توانید از انواع تورهای استانبول و زمان و قیمت آنها مطلع شوید . و اگر تور مناسب شرایط خود را یافتید می توانید با آژانس مسافرتی ارائه دهنده ی تور تماس گرفته و تور خود را رزرو نمایید .

انواع هتل در استانبول

هتل‌های خوب و متنوعی در شهر استانبول وجود دارد که از نظر قیمتی بسیار با هم فاصله دارند و ممکن است باعث شگفتی شما شوند. اگر می خواهید اطلاعات جامع و کامل  همراه با تصویر را درباره هتل های استانبول کسب نمایید می توانید  به بخش هتل های استانبول مراجعه کرده و هر آنچه را که می خواهید بدانید را بدست آورید

آرشیو تور استانبول

مقصد
آژانس
نوع سفر
خصوصیات سفر
مشاهده بیشتر...
مدت اقامت (روز)
مرتب سازی