تور دریاچه چورت تا دریاچه الندان

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۴۹
بار این صفحه دیده شده

اذبه ها:طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه رویایی چورت و تجربه یک شب اقامت در کمپینگ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی به همراه صرف جوجه کباب لذیذ و آتشی، طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل های بکر کیاسر، بازدید از دریاچه جنگلی الندان. گشت طبیعت و دیدار از آبشار جذاب سنگ لوه.

منطقه سفر : مازندران / ساری.

نـوع فعـالـیت :طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه ۲ تا ۴ ساعت). کوله پشتی ها با نیسان تا محل برپایی کمپ حمل می شود وشما سبک بار پیاده روی خواهید کرد. به استثنای مواقع بارانی که نیسان تا کمی مانده به کمپ می تواند برود و در آن صورت طبیعت گردان حدوداً ۲۰ دقیقه پایانی، خودشان می بایست کوله پشتی هایشان را حمل نمایند، ضمناً مسیر۳۲۰ کیلومتری تهران تا روستای چورت با ماشین و بدون توقف ۷ ساعت است. (ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.)

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر اتوبوس
شروع قیمت از 295,000 تومان
مدت اقامت 2 روز و 1 شب
تاریخ از 04 شهریور 1395 الی 05 شهریور 1395
مدارک لازم لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید: کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس نیمه گرم اضافه، کیسه خواب مناسب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب، بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، پانچو برای مواقع بارانی، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی کوچک یک روزه برای گشتها وعلاوه بر آن یک عدد کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد. لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید: پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم آب تنی که اگر شرایطش بود بتوانید استفاده کنید، دوربین عکاسی، نقشه منطقه .
خدمات آژانس وسیله نقلیه مسافرتی: متناسب با تعداد نفرات . اقامت: 1 شب در کمپ (چادر) . وعده ‏های غذایی شامل: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.
توضيحات تاریخ و زمان حرکت: 1395/06/04 ساعت 05:00 تاریخ و زمان بازگشت (به تهران): 1395/06/05 ساعت 22:00 محل حرکت: میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.