تور نپال و بوتان

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۹۵
بار این صفحه دیده شده

تور بوتان و نپال
۱۲ شب و ۱۳ روز

قیمت: ۳۰۹۰ دلار + هزینه بلیت هواپیما

تاریخ و زمان حرکت:
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ساعت ۲۲:۰۰
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ساعت ۲۲:۰۰
محل حرکت:
تهران، فرودگاه امام خمینی.لطفا ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 14,000,000 تومان
مدت اقامت 12 روز و 13 شب
تاریخ از 24 آبان 1395 الی 06 آذر 1395
خدمات آژانس اقامت : 10 شب اقامت در هتلهای لوکس با صبحانه (4 شب کاتماندو + 2 شب پخارا + 2 شب پارو + 2 شب تیمفو) 2 شب اقامت در لوجهای پارک ملی چتوان همراه با صبحانه و ناهار و شام وسیله مسافرتی: پروازهای تهران به کاتماندو، کاتماندو به پارو و بلعکس و پخارا به کاتماندو، کاتماندو به لهاسا و بلعکس، کليه ترانسفرها در طول برنامه با اتوبوس یا ون توریستی در اختیار. سایرخدمات: ويزا ي کشور نپال و بوتان ، بيمه حوادث بین المللی، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه با تيم، راهنمای محلی، کلیه گشتها طبق برنامه روزشمار با ورودیه ها، شام خداحافظی در رستوران سنتی نپالی.
توضيحات روزشمار: روز اول: پرواز از تهران به کاتماندو- اقامت در هتل روز دوم: اقامت در کاتماندو- گشت شهری تمام روز. روز سوم: حرکت به پارک ملی چیتوان، قایق سواری در رودخانه خروشان، اقامت در لوج. روز چهارم: کانو سواری، فیل سواری در جنگل، اقامت در لوج . روز پنجم: تور تماشای پرندگان،رفتن به شهر پخارا، اقامت در هتل. روز ششم: دیدار از دریاچه پخارا، موزه کوه نوردی نپال و معابد بودایی. روز هفتم: پرواز به کاتماندو، وقت آزاد برای خرید. روز هشتم: پرواز به پارو، ترانسفر زمینی به تیمفو، در مسیر بازدید از سیمتوخا زونگ، اقامت در هتل. روز نهم:حرکت به سمت پوناخا بر فراز دچولا، بازدید از پوناخا زونگ و چیمی لاخانگ، بازگشت به تیمفو، اقامت در هتل. روز دهم:گشت تیمفو، حرکت به سمت پارو، اقامت در هتل. روز یازدهم:صبح پیاده روی 3 ساعته تا صومعه تاکشانگ (آشیانه ببر)، بعد از ظهر بازدید از مزارع و خانه های روستایی، اقامت در هتل. روز دوازدهم: پرواز به کاتماندواقامت در هتل. روز سیزدهم: بازگشت به ایران.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.