تور اصفهان هوایی و زمینی ( همه روزه)

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۲۴
بار این صفحه دیده شده

بازدید از کاخ چهل ستون با آن سقف باشکوه نقاشی شده، ستون های عظیم و شیرهای سنگی بینظیر چهارگوشه حوض مرکزی. دیدار از پل خواجو، معماری و تزئینات کاشیکاری خیره کننده آن، مشاهده یکی از معروف ترین ساختارهای تاریخی شهر اصفهان که در میان مناره های جنبان شهرتی جهانی دارد؛ منارجنبان اصفهان. قدم زدن بر روی سی و سه پل که به الله وردی خان نیز معروف است زیرا سردار مشهور شاه عباس اول که به ساختن این پل مامور گردید به این نام نامیده میشود. بازدید از میدان نقش جهان یکی از زیباترین میدان های جهان و همچنین آشنایی با مسجد شیخ لطف الله از شاهکارهای معماری و کاشیکاری قرن یازدهم که به فرمان شاه عباس اول در مدت ۱۸ سال بنا شده است. دیدار از کاخ عالی قاپو و معماری منحصربه فردش که به هر نمای بیرونی آن بنگریم، تعداد طبقات متفاوتی را به نمایش می گذارد. و همچنین بازدید از کلیسای وانک از کلیساهای تاریخی ارمنیان اصفهان که در زمان شاه عباس دوم ساخته شده است.

علاوه بر گشتهای فوق، شما می توانید برای دیدن دیگر جاذبه های منطقه به همراه لیدر اسپیلت و با هزینه خودتان اقدام نمائید.
توجه :
این سفرها با توجه به نیاز افراد و اشخاص به صورت گوناگون تعریف می گردد و در نتیجه هزینه های مالی هر سفر نیز متغیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 350,000 تومان
مدت اقامت 3 روز و 3 شب
تاریخ از 01 شهریور 1395 الی 31 شهریور 1395
خدمات آژانس اقامت هتل با صبحانه. گشت طبق برنامه تور به همراه لیدر مجرب، ترانسفرها، کلیه ورودیه ها و پذیرایی. ساعت ورود به هتل 14:00 و خروج 12:00 می باشد.
توضيحات محل حرکت: مطابق با انتخاب وسیله نقلیه توسط شما مشخص می گردد.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.