x
x

تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی )

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۱۰
بار این صفحه دیده شده

این برنامه یک سفر تاریخی - طبیعی است. ما در این سفر از اردبیل و مشکین شهر با نام قدیمی خیاو و پل معلق دیدنی با همین نام بازدید می کنیم همچنین در کهنه قلعه و بقعه شیخ حیدر تاریخ را ورق می زنیم و قصه زندانیانش را مرور می کنیم ،سنگ افراشته های باقی مانده از شهر تاریخی یئری را هم خواهیم دید، در داغترین آبگرم دنیا، آبگرم قینرجه که در استخرهای بزرگ و بهداشتی تعدیل شده خستگی را از تن بدر می کنیم و در طبیعت و دامنه های بسیار زیبای سبلان به میهمانی ایل شاهسون می رویم و چند ساعتی را با عشایر مهمان نواز خواهیم گذراند که خاطره این سفر را ماندنی خواهد کرد. بازدید از ییلاق ملک سویی و غارهای دستکند بینه لر و قلعه بربر در روستای انار از دیگر دیدنی های این سفر خواد بود.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 615,000 تومان
مدت اقامت 3 روز و 3 شب
تاریخ از 19 مرداد 1395 الی 21 مرداد 1395
خدمات آژانس سطح خدمات : استاندارد حمل و نقل: اتوبوس VIP و حمل و نقل محلی اقامت : هتل 3* (2 شب) پذیرایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذيرايي بين روز گروه اجرا : راهنما و مسئول تداركات بیمه: مسئولیت مدنی سایر: شما می توانید در انتهای این صفحه از سیستم خرید سریع استفاده نمایید . و درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین برای شما میسر نبود ، می توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925
توضيحات روزاول: شبانه از تهران به سمت مشگین شهر حرکت میکنیم. روزدوم: پس از رسیدن به مشگین شهر صبحانه را در رستوران میل میکنیم و برای دیدار از کهن قلعه و بقعه شیخ حیدر به سمت داخل شهرحرکت میکنیم، پس از صرف ناهار برای دیدن آبشار گرگر و جهنم دره به سمت قینرجه ادامه مسیر می دهیم، سپس برای صرف عصرانه و شام به سمت ییلاق ملک سویی حرکت میکنیم، لذت موسیقی آذربایجانی در کنار عشایر شاهسون از دیگر برنامه های روز دوم سفر می باشد، بازگشت به مشگین شهر و اقامت (هتل*3)؛ روز سوم: حرکت به سمت روستای انار و بازدید از سنگ قبرهای دوره صفوی (قبرستان اسلامی)، قلعه بربر و غار بینه لر، صرف ناهار در طبیعت و ادامه مسیر به سمت شیروان دره سی و راهپیمایی اختیاری بخشی از دره، بازدید از دورنمای قله سبلان و بازدید از ییلاق شابیل، بازگشت به مشگین شهر و بازدید از پل معلق، اقامت (هتل*3)؛ روز چهارم: پس از صرف صبحانه به سمت روستای پیررازمیان حرکت میکنیم تا به دیدار از شهر تاریخی یئری برویم، پس از بازدید از شهر تاریخی و سنگ تراش ها برای صرف ناهار به سمت اردبیل حرکت میکنیم و سپس بازگشت به تهران.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی ) اینستاگرام تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی ) توییتر تور خیاو و دامنه های سبلان ( شهر یئری تا شیروان دره سی )
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.