تور تنگه رغز

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۱۱۶۷
بار این صفحه دیده شده

امروزه هیجان و ماجراجویی پیمایش دره ها، فرود از آبشارها و شنا در حوضچه های رودخانه ای یکی از تفریحات جوانان به حساب آمده و از آنجا که کلوت از پیشروهای این نوع سفرها بوده سفر تنگه رغز را به شکل و شیوه ای منحصربفرد اجرا می نماید.فرود آمدن از دره های باریک با دیواره های پرشیب به همراه آبشارهای بلند و حوضچه های عمیق یک رشته تخصصی ماجراجویانه است که دره نوردی (canyoneering - canyoning) خوانده میشود. این رشته از کوهنوردی و سنگ نوردی متمایز است اما به دلیل جذابیتی که دارد کوهنوردان به آن تمایل زیادی دارند و گاه در پاره ای از باشگاه های کوهنوردی یک شاخه مجزا از فعالیت ها را تشکیل میدهد. طبیعت زیبای ایران هنوز هم در خود مناطق بکر و شگفت زیادی را دارد که کوهنوردان کمتری بدان روی آورده اند اما وقتی در شهر تاریخی و کهن داراب با آب و هوای گرم و ارتفاع ۱۱۸۰ متر از دریا صحبت از کوه و دره و آب میشود موضوع جذاب تر خواهد شد.
بدون شک در صورت حضور در چنین سفری هیجانی را لمس خواهید کرد که تجربه آن را در خیلی از نقاط جهان نخواهید یافت. کلوت افتخار دارد هر ساله طراح و اجرا کننده این سفر باشد.

اطلاعات تور
از داراب‎
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 730,000 تومان
مدت اقامت 3 روز و 2 شب
تاریخ از 20 مرداد 1395 الی 22 مرداد 1395
خدمات آژانس طح خدمات : استاندارد حمل و نقل: حمل و نقل محلی اقامت : هتل 3* (2 شب) پذیرایی : 2 وعده صبحانه و پذيرايي بين روز گروه اجرا : سرپرست فنی،راهنمای متخصص،راهنمای محلی بیمه: مسئولیت مدنی مدیران آژانس ها سایر: 2 کارگاه آموزشی زیر نظرمربی فدراسیون - پیش نیاز ( هزینه کارگاه آموزشی به صورت جداگانه دریافت می گردد )
توضيحات روزاول : پرواز به سوی شیراز و ترانسفر به سوی شهر داراب،اقامت در شیراز (هتل) روزدوم : حرکت به سوی تنگه و شروع فعالیت دره نوردی،اقامت در شیراز (هتل) روزسوم : گشت در داراب و برگشت به سوی فرودگاه شیراز و پرواز به تهران
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور تنگه رغز اینستاگرام تور تنگه رغز توییتر تور تنگه رغز
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.