تور هند ( دهلی تا کشمیر )

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۲۵
بار این صفحه دیده شده

در تابستان ۹۵ با همراهان کلوت در کشمیر زیبا از مناظر بکر و شگفت انگیز لذت ببرید

تجربه اقامت در خانه قایقی
لذت قایق رانی بر روی رودخانه دال
بازدید از معابد آکشاردام و شانکراچیا
دیدار از مناظر بکر سونامارگ و پوهالگام
بازدید از باغ نشاط

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 1,200,000 تومان
مدت اقامت 8 روز و 7 شب
تاریخ از 01 مرداد 1395 الی 31 مرداد 1395
مدارک لازم اصل و کپی گذرنامه امضا شده جدید و قبلی با حداقل 7 ماه اعتبار دو قطعه عکس رنگی 3*4 ( که با عکس پاس متفاوت باشد )وفتوکپی شناسنامه و کارت ملی برای کودکان حتما پاس جدا الزامی است.
خدمات آژانس یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند. 1. راهنما: او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید. 2. راهنمای محلی : او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان وطبیعت منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.
توضيحات روز اول: ورود به دهلی ساعت 00:30، ترانسفر به هتل و استراحت، اقامت در دهلی (هتل)؛ روز دوم: صرف صبحانه و گشت بازدید از دهلی، بازدید از دروازه هند، کاخ ریاست جمهوری، راج قات، قطب مینار و معبد آکشاردام، اقامت در دهلی (هتل)؛ روز سوم: صرف صبحانه و ترانسفر به فرودگاه، پرواز به سریناگار، ترانسفر به خانه قایقی، بازدید از باغ نشاط و شالیمار، بازدید از صنایع دستی کشمیر، بعد از ظهر بازدید از معبد شانکراچریا، لذت قایق رانی محلی ( معروف به شیکارا) در رودخانه دال معروف به ونیز هند، اقامت در خانه قایقی؛ روز چهارم: صرف صبحانه و شروع گشت سونامارگ (این تپه به چمن زار طلا معروف می باشد) و دیدار از منظره ی کوه های برفی در مقابل آسمان آبی، و دیدار از رودخانه سینز، بازگشت به قایق و اقامت در خانه قایقی؛ روز پنجم: پس از صرف صبحانه، بازدید از پاهالگام (معروف به دره ی چوپانان)، بازدید از بازمانده های آوانتیپور و مجموعه ی معبد متن، اقامت در پاهالگام (هتل)؛ روز ششم: پس از صرف صبحانه، وقت آزاد برای گشت و گذار و فعالیت های انتخابی، اقامت در پاهالگام (هتل)؛ روز هفتم: صرف صبحانه و ترانسفر به گولمارگ، بازدید از گولمارگ و اقامت در گولمارگ (هتل)؛ روز هشتم: صرف صبحانه، ترانسفر به فرودگاه برای بازگشت به دهلی، پرواز به تهران؛
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور هند ( دهلی تا کشمیر ) اینستاگرام تور هند ( دهلی تا کشمیر ) توییتر تور هند ( دهلی تا کشمیر )
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.