طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین)

آدرس: ایران - تهران - تهران ابتدای خیابان بهشتی ، چهارراه قصر ، جنب دانشکده خبر ، پلاک ۳۲ ، واحد ۳

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۸۸۱
بار این صفحه دیده شده

منطقه جنوب شرق آسیا از منحصر به فرد ترین مناطق گردشگری دردنیا می باشد که مجموعه ای از فعالیتهای طبیعت گردی ، ورزشی، تاریخ و فرهنگ، و بازارهای خرید را در خود جای داده است. این منطقه بواسطه قرار گرفتن در بین دو تمدن بزرگ هند و چین به ایندوچاینا(Indochina) شهرت پیدا کرده است و در این میان ویتنام یکی از برجسته ترین کشورهای است که با شنیدن نام این کشور دو دیدگاه در ذهن تداعی می شود. از طرفی گذشته ای همراه با مستعمره بودن و صحنه مناقشه جنگهای داخلی و بین المللی بسیار و از طرف دیگر یکی از برترین مقصدهای گردشگری باجاذبه های زیبای طبیعی وطبیعت گردی های مختلف نظیر ساحلهای متنوع، و ورزشهای آبی مانند کایاک سواری وشنا ، معابد زیبا و بازارهایی متنوع و با کیفیت را می توان در این تور داشت.

مسیر سفر:
۲ شب شهر هوشی مین(سایگون)،۳ شب هانوی، ۲ شب سفر واقامت با کروز ۴ستاره با خدمات ویژه درخلیج هالونگ.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
مدت اقامت 8 روز و 7 شب
تاریخ از 11 مرداد 1395 الی 18 مرداد 1395
خدمات آژانس  خدمات: بیمه مسافرتی، ویزای کشور ویتنام، کلیه ورودیه ها، 7 شب اقامت در هتل های 4 ستاره در هوچی مین، هانوی و کروز 4 ستاره با سرویس فول بُرد و ویژه در خلیج هالونگ ،8صبحانه، 5 ناهار، 2شام از 24 وعده غذایی، تعداد 1 پرواز داخلی در ویتنام، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی مقصد و گشتها، راهنمای با تجربه فارسی زبان و راهنمای محلی به همراه تور، کایاک سواری و فعالیتهای متنوع طبق برنامه تور. خدمات شامل موارد ذیل نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی،ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی ها، وعده های غذایی مازاد بر خدمات تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی و هرگونه مواردی که در خدمات تور نمی باشد.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شبکه های اجتماعی: گوگل پلاس طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین) اینستاگرام طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین)
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.