طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین)

آدرس: ایران - تهران - تهران ابتدای خیابان بهشتی ، چهارراه قصر ، جنب دانشکده خبر ، پلاک ۳۲ ، واحد ۳

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۷۳۸
بار این صفحه دیده شده

منطقه جنوب شرق آسیا از منحصر به فرد ترین مناطق گردشگری دردنیا می باشد که مجموعه ای از فعالیتهای طبیعت گردی ، ورزشی، تاریخ و فرهنگ، و بازارهای خرید را در خود جای داده است. این منطقه بواسطه قرار گرفتن در بین دو تمدن بزرگ هند و چین به ایندوچاینا(Indochina) شهرت پیدا کرده است و در این میان ویتنام یکی از برجسته ترین کشورهای است که با شنیدن نام این کشور دو دیدگاه در ذهن تداعی می شود. از طرفی گذشته ای همراه با مستعمره بودن و صحنه مناقشه جنگهای داخلی و بین المللی بسیار و از طرف دیگر یکی از برترین مقصدهای گردشگری باجاذبه های زیبای طبیعی وطبیعت گردی های مختلف نظیر ساحلهای متنوع، و ورزشهای آبی مانند کایاک سواری وشنا ، معابد زیبا و بازارهایی متنوع و با کیفیت را می توان در این تور داشت.

مسیر سفر:
۲ شب شهر هوشی مین(سایگون)،۳ شب هانوی، ۲ شب سفر واقامت با کروز ۴ستاره با خدمات ویژه درخلیج هالونگ.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
تاریخ از 11 مرداد 1395 الی 18 مرداد 1395
خدمات آژانس  خدمات: بیمه مسافرتی، ویزای کشور ویتنام، کلیه ورودیه ها، 7 شب اقامت در هتل های 4 ستاره در هوچی مین، هانوی و کروز 4 ستاره با سرویس فول بُرد و ویژه در خلیج هالونگ ،8صبحانه، 5 ناهار، 2شام از 24 وعده غذایی، تعداد 1 پرواز داخلی در ویتنام، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی مقصد و گشتها، راهنمای با تجربه فارسی زبان و راهنمای محلی به همراه تور، کایاک سواری و فعالیتهای متنوع طبق برنامه تور. خدمات شامل موارد ذیل نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی،ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی ها، وعده های غذایی مازاد بر خدمات تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی و هرگونه مواردی که در خدمات تور نمی باشد.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
شبکه های اجتماعی: گوگل پلاس طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین) اینستاگرام طبیعت گردی ویتنام (هانوی-هالونگ-هوچی مین)
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.