x
x

ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (۱۲ روز)

آدرس: ایران - تهران - تهران ابتدای خیابان بهشتی ، چهارراه قصر ، جنب دانشکده خبر ، پلاک ۳۲ ، واحد ۳

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۷۰۷
بار این صفحه دیده شده

مسیر سفر:

۲ شب شهر سیم ریپ در کامبوج، ۲ شب در لانگ پرابانگ در لائوس، ۲ شب سفر واقامت با کروز ۴ستاره در هالونگ ، ۳ شب اقامت در هانوی پایتخت ویتنام، ۲ شب هوچی مین(سایگون)

فعالیتها و گشتها:

دیدار از بزرگترین معابد جهان وآشنایی با آیین های مناطق جنوب شرق آسیا، طبیعت گردی و انجام فعالیتهای متنوع ورزشی و تفریحی نظیر قایق سواری، شنا، فیل سواری ، دیدار و کایاک سواری بر روی رودخانه مکونگ دوازدهمین رود بزرگ جهان، دیدار از دهکده های شناور، مزارع پرورش مروارید، دیدار از شهر تاریخی هانوی و وقت آزاد برای بازارهای خرید و بازارهای محلی شبانه، تورهای انتخابی، کروز ۴ستاره با خدمات ویژه به همراه فعالیتهای متنوع در خلیج بی همتای هالونگ یکی از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا ، دیدار از خلیج مکونگ و شهر هوچی مین به همراه گشت شهری و دیدار از تونلهای باقی مانده جنگ ویتنام و بسیاری از جاذبه های طبیعی و تاریخی این سه کشور.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
مدت اقامت 12 روز و 11 شب
تاریخ از 07 مرداد 1395 الی 18 مرداد 1395
مدارک لازم گذرنامه. عکس پرسنلی(3 قطعه). یک عدد کارت شناسایی معتبر(مانند کارت ملی به غیر از گذرنامه). حداقل 1000 دلار و 200 هزار تومان پول اضافه.
خدمات آژانس خدمات: بیمه مسافرتی، ویزای سه کشور ویتنام، لائوس، کامبوج، کلیه ورودیه ها، 9 شب اقامت در هتل های 4 ستاره در کامبوج، لائوس و ویتنام و 2 شب و3 روز اقامت در کروز 4 ستاره با سرویس فول بُرد و ویژه در خلیج هالونگ، 12ص، 8 ناهار، 2ش از32 وعده غذایی، تعداد 2 پرواز بین المللی از کامبوج به لائوس و ازلائوس به ویتنام، یک پرواز داخلی هانوی به هوچی مین، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی مقصد و گشتها، راهنمای با تجربه فارسی زبان و راهنمای محلی به همراه تور، فیل سواری وکایاک سواری و فعالیتهای متنوع طبق برنامه تور. خدمات شامل موارد ذیل نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به یران، تورهای انتخابی،ترانسفرهای اضافی،عوارض خروج از کشور، نوشیدنی ها، وعده های غذایی مازاد بر خدمات تور،انعام عوامل محلی و خدمات جانبی و هرگونه مواردی که در خدمات تور نمی باشد..
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
شبکه های اجتماعی: گوگل پلاس ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (12 روز) اینستاگرام ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (12 روز)
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.