ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (۱۲ روز)

آدرس: ایران - تهران - تهران ابتدای خیابان بهشتی ، چهارراه قصر ، جنب دانشکده خبر ، پلاک ۳۲ ، واحد ۳

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۸۵۲
بار این صفحه دیده شده

مسیر سفر:

۲ شب شهر سیم ریپ در کامبوج، ۲ شب در لانگ پرابانگ در لائوس، ۲ شب سفر واقامت با کروز ۴ستاره در هالونگ ، ۳ شب اقامت در هانوی پایتخت ویتنام، ۲ شب هوچی مین(سایگون)

فعالیتها و گشتها:

دیدار از بزرگترین معابد جهان وآشنایی با آیین های مناطق جنوب شرق آسیا، طبیعت گردی و انجام فعالیتهای متنوع ورزشی و تفریحی نظیر قایق سواری، شنا، فیل سواری ، دیدار و کایاک سواری بر روی رودخانه مکونگ دوازدهمین رود بزرگ جهان، دیدار از دهکده های شناور، مزارع پرورش مروارید، دیدار از شهر تاریخی هانوی و وقت آزاد برای بازارهای خرید و بازارهای محلی شبانه، تورهای انتخابی، کروز ۴ستاره با خدمات ویژه به همراه فعالیتهای متنوع در خلیج بی همتای هالونگ یکی از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا ، دیدار از خلیج مکونگ و شهر هوچی مین به همراه گشت شهری و دیدار از تونلهای باقی مانده جنگ ویتنام و بسیاری از جاذبه های طبیعی و تاریخی این سه کشور.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
مدت اقامت 12 روز و 11 شب
تاریخ از 07 مرداد 1395 الی 18 مرداد 1395
مدارک لازم گذرنامه. عکس پرسنلی(3 قطعه). یک عدد کارت شناسایی معتبر(مانند کارت ملی به غیر از گذرنامه). حداقل 1000 دلار و 200 هزار تومان پول اضافه.
خدمات آژانس خدمات: بیمه مسافرتی، ویزای سه کشور ویتنام، لائوس، کامبوج، کلیه ورودیه ها، 9 شب اقامت در هتل های 4 ستاره در کامبوج، لائوس و ویتنام و 2 شب و3 روز اقامت در کروز 4 ستاره با سرویس فول بُرد و ویژه در خلیج هالونگ، 12ص، 8 ناهار، 2ش از32 وعده غذایی، تعداد 2 پرواز بین المللی از کامبوج به لائوس و ازلائوس به ویتنام، یک پرواز داخلی هانوی به هوچی مین، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی مقصد و گشتها، راهنمای با تجربه فارسی زبان و راهنمای محلی به همراه تور، فیل سواری وکایاک سواری و فعالیتهای متنوع طبق برنامه تور. خدمات شامل موارد ذیل نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به یران، تورهای انتخابی،ترانسفرهای اضافی،عوارض خروج از کشور، نوشیدنی ها، وعده های غذایی مازاد بر خدمات تور،انعام عوامل محلی و خدمات جانبی و هرگونه مواردی که در خدمات تور نمی باشد..
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شبکه های اجتماعی: گوگل پلاس ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (12 روز) اینستاگرام ویتنام، لائوس، کامبوج- سیری در طبیعت وتاریخ (12 روز)
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.