تور ویژه بلغارستان ( سرزمین ماسه های طلایی ) | tour Bulgaria

آدرس: ایران - تهران - تهران فرمانیه- بلوار اندرزگو- روبروی بانک پاسارگاد- ساختمان برگرلند- شماره ۶۲- طبقه سوم

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۹۰
بار این صفحه دیده شده

هتل های ویژه ای که در این سفر به شما پیشنهاد می شود:"

در این منطقه، هتل های زیادی وجود دارند که این چند مورد، برتر از دیگران به نظر می رسند:
هتل آستِرا(ASTERA) : به ۴ دلیل زیر، این هتل را یکی از بهترین هتل های گلدن سندز می دانیم:
*سرویس دهی بالای کارمندان و خدمه ی هتل و رعایت کامل ادب و احترام مسافران در تمامی بخش های هتل.
*موقعیّت ویژه هتل از نظر نزدیکی به دریا و داشتن ساحل اختصاصی و دسترسی آسان به تمامی مکان های توریستی گلدن سندز.
*قیمت بسیار مناسب این هتل در کلّ فصل تابستان.
*سرویس UALLو قسمت های ویژه ی هتل که مورد علاقه تمامی توریست ها می باشد.


هتل ملیا گرند هرمیتاژ(MELIA GRAND HERMITAGE)

این هتل پنج ستاره با سازه ای استثنایی، ساخته ی شرکت ساختمانی کمپنکس در سال ۲۰۰۸ و مجموعه SOLMELIA با مدیریت اسپانیایی خود توانسته در صدر هتل های گلدن سندز قرار گیرد . این هتل با داشتن حدود ۷۰۰ اتاق و سوئیت و آپارتمان در روز، می تواند پذیرای ۱۴۰۰ مسافر باشد که با داشتن مکان های بسیار جالب نظیر استخر بزرگ سرباز و مکان بازی بچّه ها وSPA مختلف حمام ترکی خاص می تواند از تمامی مسافران خود به صورت LUXURY پذیرایی کند. این هتل با داشتن سرویس خاص به نامLUXLEVEL می تواند پذیرای مسافران خاص شما باشد.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر توریستی
شروع قیمت از 20,900,000 تومان
مدت اقامت 8 روز و 7 شب
تاریخ از 01 تیر 1395 الی 31 تیر 1395
مدارک لازم اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار کامل، یک قطعه عکس تمام رخ، رنگی زمینه سفید (4×3 )، تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کاملا دقیق و صحیح، کپی تمامی صفحات شناسنامه روی برگه A4 هر کدام به صورت جداگانه، کپی صفحه اول و دوم پاسپورت و صفحات دارای ویزا روی برگه A4 هر کدام به صورت جداگانه، گواهی بانک به مدت حداقل 3 ماه، در صورت ریجکت شدن کلیه مدارک مبنی بر علت رد شدن ویزا جهت اخذ ویزای بلغارستان الزامیست، گواهی اشتغال به کار یا اساسنامه شرکت ، (موارد لازم به ذکر در گواهی اشتغال به کار: نام و نام خانودگی / شماره گذرنامه / نام شرکت یا موسسه / سمت دقیق / مدت زمان اشتغال به کار در آن شرکت یا موسسه / میزان حقوق دریافتی ماهیانه / مهر و امضای مدیر عامل یا رئیس هئیت مدیره ) , در صورتی که گواهی به صورت کپی باشد نیاز به ترجمه دارد. چک ضمانت شخص ثالث به مبلغ 2 میلیون تومان برای هر نفر. ( نکات مهمی که در زمان صدور چک باید رعایت گردد: در وجه آژانس هواپیمایی آلا پرواز / بدون تاریخ / بدون ذکر عنوان بابت ضمانت برگشت در متن چک / صادرکننده ی چک شخصی است که شما را در سفر همراهی نمی کند )
خدمات آژانس بلیط رفت و برگشت با پرواز معراج - ویزا - هتل - گشت شهری - ترانسفر -
توضيحات هتل های ویژه ای که در این سفر به شما پیشنهاد می شود:" در این منطقه، هتل های زیادی وجود دارند که این چند مورد، برتر از دیگران به نظر می رسند: هتل آستِرا(ASTERA) : به 4 دلیل زیر، این هتل را یکی از بهترین هتل های گلدن سندز می دانیم: *سرویس دهی بالای کارمندان و خدمه ی هتل و رعایت کامل ادب و احترام مسافران در تمامی بخش های هتل. *موقعیّت ویژه هتل از نظر نزدیکی به دریا و داشتن ساحل اختصاصی و دسترسی آسان به تمامی مکان های توریستی گلدن سندز. *قیمت بسیار مناسب این هتل در کلّ فصل تابستان. *سرویس UALLو قسمت های ویژه ی هتل که مورد علاقه تمامی توریست ها می باشد. هتل ملیا گرند هرمیتاژ(MELIA GRAND HERMITAGE) این هتل پنج ستاره با سازه ای استثنایی، ساخته ی شرکت ساختمانی کمپنکس در سال 2008 و مجموعه SOLMELIA با مدیریت اسپانیایی خود توانسته در صدر هتل های گلدن سندز قرار گیرد . این هتل با داشتن حدود 700 اتاق و سوئیت و آپارتمان در روز، می تواند پذیرای 1400 مسافر باشد که با داشتن مکان های بسیار جالب نظیر استخر بزرگ سرباز و مکان بازی بچّه ها وSPA مختلف حمام ترکی خاص می تواند از تمامی مسافران خود به صورت LUXURY پذیرایی کند. این هتل با داشتن سرویس خاص به نامLUXLEVEL می تواند پذیرای مسافران خاص شما باشد.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام تور ویژه بلغارستان ( سرزمین ماسه های طلایی ) تلگرام تور ویژه بلغارستان ( سرزمین ماسه های طلایی )
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.