تور نوروز کرمان، کویر لوت تا میمند (با قطار)

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۴۶
بار این صفحه دیده شده

جاذبه ها: رفت و برگشت این سفر با قطار چهار تخته درجه یک می باشد. طبیعت گردی در منطقه اعجاب انگیز کلوتها، گشت منطقه رودشور "تنها رود دائمی بیابان لوت"،کریستالها و چندضلعی های نمک، دیدار از نبکاها"گلدانهای خود ساخته کویری"، بازدید ازکمپ کویری کوتوها، قلعه وقنات شفی آباد، سرو هزار ساله سیرچ، باغ شازده ماهان و مقبره فاخر شاه نعمت الله ولی، دیدار از ارگ راین که در زلزله بم توانست ایستاده بماند، حمام گنجعلی خان وگشت بازار سنتی کرمان، دیدار از روستای بدوی و غارنشین میمند و صرف ناهار در یکی از غارهای مسکونی.
منطقه سفر : کرمان، میمند، کویر لوت.
نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و دیدار از جاذبه ها، روزانه ۱ الی ۲ ساعت پیاده رو

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر قطار
شروع قیمت از 1,265,000 تومان
مدت اقامت 5 روز و 4 شب
تاریخ از 01 فروردین 1397 الی 06 فروردین 1397
خدمات آژانس وسیله نقلیه مسافرتی : بلیط رفت و برگشت قطار چهار تخته درجه یک، اتوبوس توریستی 44 نفره جهت گشتهای منطقه. اقامت : 3 شب در هتل 3 ستاره گواشیر کرمان. وعده ‏های غذایی شامل : 4 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار و میان وعده ها.
توضيحات چهارشنبه 97/01/01 راس ساعت 18:30 (6 و نیم) عصر حضور در سالن اصلی راه آهن تهران جلوی ماکت قرآن برای هماهنگی و سوار شدن به قطار چهار تخته درجه یک، حرکت قطار راس ساعت 19:30 توجه: حتماً باید همه گروه نیم ساعت قبل از حرکت از گیت عبور نمایند. داخل قطار معرفی کوپه به کوپه و توضیحات کلی در مورد سفر، همچنین پذیرایی میوه توسط لیدر صورت می گیرد، صرف شام و استراحت. پنج شنبه 97/01/02 صرف صبحانه در قطار چهار تخته درجه یک و حدود ساعت 9 صبح رسیدن به شهر کرمان، ادامه با وسیله نقلیه توریستی محلی برای دیدار از ارگ بزرگ راین، گشت باغ شازده ماهان نمادی از باغ های فاخر ایرانی و صرف ناهار، باز دید از مقبره شاه نعمت الله ولی و برخی جاذبه های شهر کرمان، رفتن به هتل و تحویل گرفتن اتاقها، وقت آزاد برای صرف شام و استراحت. جمعه 97/01/03 صرف صبحانه و حرکت به سوی شهر کویری شهداد، گشت و پیاده روی در کویر لوت وکلوتها بازدید از رود شور تنها رود دائمی لوت، دیدار از کمپ کویری کوتوها و صرف ناهار در منطقه، دیدار ازقلعه و قنات شفیع آباد، بازدید از نبکاها و سرو کهنسال سیرچ، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای صرف شام و استراحت. شنبه 97/01/04 صرف صبحانه و حرکت به سوی روستای غار نشین میمند، دیدار از زندگی غار نشینی و صرف ناهار در این روستا، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای صرف شام و استراحت. یک شنبه 97/01/05 صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقهای هتل، حرکت برای دیدار از جاذبه های شهر کرمان و بازدید از حمام گنجعلی‌خان، صرف ناهار در رستوران و رفتن به راه آهن برای سوار شدن به قطار چهار تخته درجه یک، حرکت راس ساعت 15:15. دو شنبه 97/01/06 رسیدن به تهران حدود ساعت 8 صبح. تاریخ و زمان حرکت: 1397/01/01 ساعت 19:30 تاریخ و زمان بازگشت (به تهران): 1397/01/06 ساعت 08:00 محل حرکت: ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.