تور کویرنوردی عبور با قافله شتر

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۱۸۱۶
بار این صفحه دیده شده

جاذبه های دیدنی :
پیمایش یکی از شاخه های جاده ابریشم با قافله شتر به شیوه نیاکانمان(ترکیبی از سواره و پیاده)، به دور بودن از تمامی استرس ها و مشغله های روز مره در این چند روز زندگی بیابانی، تجربه عبور از بستر دریاچه نمک و آشنایی با گیاهان و جانوران کویری، پیاده روی با پای برهنه بر روی رمل های لطیف ماسه ای و غلطیدن شعف انگیز در شیب شن های روان، دیدار از چاه سرخ و بقایای کاروانسرای سفید آب، عبور از دق برهوت دوکویری وکلوتهای ترکمنی، دیدار از آثار تاریخی به جا مانده در کویر مرکزی ایران نظیر،آب انبار قیلوقه، کاروانسرای عین الرشید، کاروانسرای قصر بهرام و حرم سرای شاه عباس، تجربه یک شب اقامت در کمپینگ هزارستاره اسپیلت البرز واقع در جزیره غیر مسکونی سرگردان در میان دریاچه نمک، یک شب دیگر اقامت در سکوت و آرامش کمپینگ پارک ملی اسپیلت البرز واقع در عمق کویر مرکزی ایران و شب سوم در کاروانسرای تاریخی پارک ملی کویر(قصر بهرام) و نوش جان کردن غذاهای گرم و طبخ شده توسط آشپز تیم از جمله چلوکباب شتر!.
منطقه سفر : استانهای اصفهان و سمنان - کویر مرکزی ایران.
نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی و ایرانگردی.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر اتوبوس
شروع قیمت از 990,000 تومان
مدت اقامت 4 روز و 3 شب
تاریخ از 01 فروردین 1397 الی 04 فروردین 1397
خدمات آژانس وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس توریستی، وسیله نقلیه محلی اقامت: 3 شب در کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز. وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام و میان وعده ها.
توضيحات چهارشنبه 97/01/01 گردشگر در رستوران اسپیلت البرز در طبیعت اسپیلت البرز در طبیعت کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز پنج شنبه 97/01/02 اسپیلت البرز در کمپ اسپیلت البرز در طبیعت اسپیلت البرز در طبیعت کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز جمعه 97/01/03 اسپیلت البرز در کمپ اسپیلت البرز در طبیعت اسپیلت البرز در طبیعت کمپ مجهز کویری اسپیلت البرز شنبه 97/01/04 اسپیلت البرز در کمپ برعهده گردشگر در رستوران تاریخ و زمان حرکت: 1397/01/01 ساعت 05:00 تاریخ و زمان بازگشت (به تهران): 1397/01/04 ساعت 17:00 محل حرکت: میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.