تور نوروز کویر مصر، چک چک و عقدا VIP - خانه محلی

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۹۷
بار این صفحه دیده شده

تاریخ و زمان حرکت: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ساعت ۲۱:۰۰
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران): ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ ساعت ۲۲:۰۰
محل حرکت: میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا ۳۰ دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر اتوبوس
شروع قیمت از 695,000 تومان
مدت اقامت 4 روز و 3 شب
تاریخ از 30 اسفند 1395 الی 12 فروردین 1396
مدارک لازم کفش و لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، کلاه وعینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی، لوازم استحمام ،کارت شناسایی ، قمقمه آب، لیوان شخصی، 2 عدد ملحفه ،کوله پشتی کوچک1روزه.
خدمات آژانس وسیله نقلیه مسافرتی : اتوبوس VIP در اختیار تور. اقامت: 2 شب به صورت گروهی در خانه های سنتی و زیبای منطقه. وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.
توضيحات گشت کویر مصر و پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه‌‏های ماسه‌‏ای نرم و لطیف، دیدار از شهر خور، گشت کویر زیبای طبقه و دیدن غروب آفتاب در پلیگونهای نمکی، دیدار از معبد زرتشتیان در چک‌چک ، دیدار از شهر تاریخی میبد، بازدید از نارین قلعه و چاپارخانه، یخچال خشتی و آب انبار(کلار)، گشت و گذار در بافت قدیمی‌عقدا شهر انارهای شیرین، تجربه 1 شب اقامت گروهی در خانه ‌سنتی و تجهیزشده خور و 1 شب دیگر در خانه‌ سنتی و تجهیز شده خالو میرزای عقدا در شهر قدیمی عقدا، شب ‌نشینی دور آتش و نوش جان کردن شب چره و سیب زمینی تنوری.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.