تور ترکیبی اسپانیا و فرانسه ویژه نوروز

آدرس: ایران - تهران - تهران تهران، بالاتر از میدان کاج، روبروی بیمارستان مدرس، ساختمان اکسین

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۷۵
بار این صفحه دیده شده

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 15,760,000 تومان
مدت اقامت 13 روز و 12 شب
تاریخ از 28 اسفند 1395 الی 10 فروردین 1396
مدارک لازم ضمانت برگشت به ازای هر مسافر به مبلغ 200،000،000 ريال نقد یا ضمانت بانکی. تكميل فرم تقاضاي شركت در سفر توسط مسافر اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار همراه با امضاي دارنده پاسپورت به همراه پاسپورت های قبلی. اصل شناسنامه و ترجمه آن به اسپانیایی سند مالكيت به نام متقاضي ارائه اصل و ترجمه آن به اسپانیایی گواهي حساب بانكي به زبان لاتین از بانک به همراه مهر برجسته و معتبر شعبه و روابط بین الملل: الف)پرینت حساب بانکی 3ماه آخر / ب) تمکن مالی یا بالانس حساب مدارك شغلي همه باید به زبان اسپانیایی ترجمه شوند. * پزشكان: پروانه مطب و كارت نظام پزشكي معتبر. * مشاغل آزاد: جواز كسب معتبر. * در صورت داشتن سمت مدیریت و یا هر سمتی دیگر روزنامه رسمی آن شرکت و یا آخرین تغییراتی که در آگهی تاسیس آمده است به همراه ترجمه گواهی اشتغال به کار که عنوان و سمت مورد نظر در سربرگ شرکت به همراه امضا دارندگان حق امضا آن شرکت و ترجمه آخرین فیش حقوقی. * در صورت کارمند بودن در شرکت/ موسسه/ سازمان و ... ترجمه گواهی اشتغال به کار در سربرگ معتبر به همراه لیست بیمه 6 ماه آخر و دفترچه بیمه و ترجمه آخرین فیش حقوقی. كپي ويزااهاي قبلي(آمريكا،كانادا،شنگن) در صورتی که افراد محصل و دانشجو می باشند، باید ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه ممهور به مهر آموزش و پرورش و مهر منطقه آن مدرسه و برای دانشگاه مهر معتبر و ترجمه کارت دانشجویی دانشگاه الزامی می باشد. در صورتی که فرد عضو هیئت علمی دانشگاه باشد ارائه ترجمه کارت عضویت هیئت علمی و ترجمه حکم کارگزینی الزامی می باشد.
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت با پرواز قطر ایرویز، ترانسفر فرودگاهي و بین شهری،12شب اقامت در هتل با صبحانه، ويزاي شنگن، بيمه، 3 گشت شهري تمام روز با نهار در هر شهر به همراه تور لیدر فارسی زبان.
توضيحات • نرخ ریالی زیر بر اساس کلاس پروازی L محاسبه گردیده است.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x