تور ۹ روزه ایتالیا ویژه نوروز

آدرس: ایران - تهران - تهران تهران، بالاتر از میدان کاج، روبروی بیمارستان مدرس، ساختمان اکسین

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۱۹
بار این صفحه دیده شده

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 13,396,000 تومان
مدت اقامت 9 روز و 8 شب
تاریخ از 30 اسفند 1395 الی 08 فروردین 1396
مدارک لازم • ضمانت برگشت به ازای هر مسافر به مبلغ 200،000،000 ريال نقد یا ضمانت نامه بانکی. •تكميل فرم تقاضاي شركت در سفر توسط مسافر • اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار همراه با امضاي دارنده پاسپورت به همراه پاسپورت های قبلی. •دو قطعه عكس در اندازه 3*4 رنگي،تمام رخ،با زمينه روشن و جدید. •اصل شناسنامه و ترجمه آن ممهور به مهر دادگستري و مهر تاييد وزارت امور خارجه •سند مالكيت به نام متقاضي ارائه اصل و ترجمه آن ممهور به مهر دادگستري و مهر تاييد وزارت امور خارجه •گواهي حساب بانكي به زبان لاتین از بانک به همراه مهر برجسته و معتبر شعبه و روابط بین الملل: الف)پرینت حساب بانکی 6 ماه آخر ب) تمکن مالی یا بالانس حساب •مدارك شغلي ترجمه شده و ممهور به مهر دادگستري و مهر تاييد وزارت امور خارجه پزشكان: پروانه مطب و كارت نظام پزشكي معتبر. مشاغل آزاد: جواز كسب معتبر. در صورت داشتن سمت مدیریت و یا هر سمتی دیگر روزنامه رسمی آن شرکت و یا آخرین تغییراتی که در آگهی تاسیس آمده است به همراه گواهی اشتغال به کار که عنوان و سمت مورد نظر در سربرگ شرکت به همراه امضا دارندگان حق امضا آن شرکت. در صورت کارمند بودن در شرکت/ موسسه/ سازمان و ... گواهی اشتغال به کار در سربرگ معتبر به همراه لیست بیمه 6 ماه آخر و دفترچه بیمه كپي ويزااهاي قبلي(آمريكا،كانادا،شنگن) در صورتی که افراد محصل و دانشجو می باشند، باید گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه ممهور به مهر آموزش و پرورش و مهر منطقه آن مدرسه و برای دانشگاه مهر معتبر دانشگاه الزامی می باشد.
خدمات آژانس بليط رفت و برگشت با پرواز آلیتالیا، ترانسفر فرودگاهي و بین شهری،8 شب اقامت در هتل با صبحانه، ويزاي شنگن، بيمه، 6 گشت شهری با 4 نهار همراه با تور لیدر فارسی زبان.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.