تور نمایشگاه عرب هلث | arabhealth tour

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، روبروی مترو جهاد

10.00/10 براساس 2 رای
تمام شده
۳۵۹۶
بار این صفحه دیده شده

نازلترین قیمت تور نمایشگاه عرب هلث دبی
نمایشگاه عرب هلث بزرگترین تجمع متخصصان علم پزشکی و سلامت در خاورمیانه و شمال آفریقا است. در حدود ۴.۴۰۰ شرکت پیشرو در زمینه سلامت از بیش از ۷۰ کشور جهان در این نمایش حضور به هم می رسانند. ضمناً ۳۸ کشور قدرتمند در زمینه خدمات و تجهیزات پزشکی و داروسازی در غرفه های اختصاصی خود در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود. مسئولین این نمایشگاه همراه با شرکت های ارائه دهنده تجهیزات پزشکی، تعدادی از برنامه های منحصر به فرد مدل سازی و مدل شناسی را در نظر گرفته اند که به کاربران حوزه پزشکی اجازه می دهد که درخصوص آخرین دستاوردهای علم سلامت تجربیات دسته اولی را به دست آورند.
با پیشرفت روزافزون فن آوری ۳ بعدی، بخش ۳ بعدی نمایشگاه عرب هلث نیز امسال با پیشرفت چشمگیری روبرو بوده است. با مراجعه به نمایشگاه عرب هلث سال ۲۰۱۷ می توانید با شرکت های موجود در این نمایشگاه آشنا شده و از نزدیک با فن آوری های پرینت و پزشکی ۳ بعدی آشنا شوید.
تاجران و واردکنندگان یا صادر کنندگان این حوزه نیز می توانند با مراجعه به این نمایشگاه و اطلاع رسانی به دست اندرکاران این نمایشگاه محصول خود را در نمایشگاه به معرفی بگذارند و یا بصورت مستقیم محصولات جدید جهانی را خریداری نمایند.
نکته قابل توجه در نمایشگاه امسال، جداسازی نمایشگاه Arab Health از Medlab است که نه تنها از کیفیت نمایشگاه نکاسته است بلکه موجب تخصصی تر شدن آن نیز شده است.
نمایشگاه عرب هلث ۳۰ ژانویه تا ۲ فوریه در محل نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار می گردد.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی - ماهان
شروع قیمت از 1,750,000 تومان
مدت اقامت 4 روز و 3 شب
تاریخ از 11 بهمن 1395 الی 14 بهمن 1395
خدمات آژانس صبحانه، ترانسفر، بلیط، ویزا، پیک
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
نام هتل درجه هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر) کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر)
  • هتل متغیر 1750000
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام تور نمایشگاه عرب هلث تلگرام تور نمایشگاه عرب هلث
10.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
3
مرتب سازی بر اساس: