تور اسکی گرجستان ۹۵

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان فرشته (فیاضی)، نبش خیابان بیدار، پلاک ۹۴، طبقه دوم

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۰۷
بار این صفحه دیده شده

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی - قشم ایر
شروع قیمت از 6,090,000 تومان
مدت اقامت 4 روز و 3 شب
تاریخ از 21 آذر 1395 الی 30 آذر 1395
مدارک لازم  اصل پاسپورت با حداقل 8 ماه اعتبار.
خدمات آژانس ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه یا تفلیس به منطقه برجومی و با کوریانی ، اقامت سه شب همراه با سه وعده غذا در روز )صبحانه، ناهار ، شام (امکانات هتل: در 100 متری ایستگاه تله کابین واقع شده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است، اینترنت ، فیس نس ، سونا ، محل بازی و نگهداری کودکان و استخر سر پوشیده و هتل مگزاوربی: این هتل در مرکز پیست واقع شده ، محل بازی و نگه داری کودکان ، اینترنت ، اتاق سینما ، استخر سر پوشیده ، سونا و ...... هتل کریستال: در مرکز پیست واقع شده ، استخر سر پوشیده، سونا ، اینترنت، فیت نس ، اسپا ، محل بازی کودکان و .......... هتل اسنو پلازا: در مرکز پیست واقع گردیده ، استخر سر پوشیده ، سونا ، اسپا ، فیت نس ، اینترنت ، محل بازی و نگهداری کودکان و.... .
توضيحات  اصل پاسپورت با حداقل 8 ماه اعتبار.  توضیحات: نرخ کودک زیر 2 سال 250.000 تومان می باشد.  ارسال در خواست توسط آژانس همکار به منزله پذیرش قوانین پرواز چارتر و هتل گارانتی می باشد.  مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر از جهت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و از بابت اعتبار پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام کننده می باشد و این آژانس در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.  داشتن حداقل 6 ماه اعتبار پاسپورت از لحظه ورود مقررات کشور مذکور الزامی می باشد/ پرداخت %50 از مبلغ کل تور هنگام ثبت نام الزامی می باشد.  خدمات تور شامل: ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه یا تفلیس به منطقه برجومی و باکوریانی، اقامت سه شب همراه با سه وعده غذا در روز(صبحانه ، نهار، شام)
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
  • گرجستان 3 -
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.