تور نوروز دور اروپا (سفر به ۱۰ کشور)

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک ۱۱۶۶، ساختمان سامان، طبقه اول، واحد۱۰۲

5.50/10 براساس 2 رای
تمام شده
۲۸۲۲
بار این صفحه دیده شده

سفر گروهی ۲۸ روزه؛ هوایی، دریایی، زمینی به دور اروپا و دیدار ۱۰ کشور اروپایی (ایتالیا- یونان -سوئیس - فرانسه- بلژیک – هلند – آلمان – چک- اتریش- مجارستان)
تاریخ و زمان حرکت: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ساعت ۰۲:۰۰
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران): ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ساعت ۱۸:۰۰
محل حرکت: فرودگاه امام خمینی
می توان چنین گفت که اروپا به عنوان قاره ی سبز تمرکزی است از زیباترین جاذبه های گردشگری . این قاره مملوء است از آثار باستانی، بقایای به جای مانده از تمدن های عظیم ، زیبایی های طبیعی باشکوه، رودخانه های کوچک و بزرگ و قصرهای سلطنتی.همین مساله سبب شده که اکثر تورهای طبیعت گردی و آژانس های مسافرتی بر روی این قاره تمرکز داشته باشند. به این ترتیب می توانید تور مسافرتی خود را از ایتالیا آغاز کنید با سواحل فوق العاده دیدنی اش در کانال های آبی ونیز ما بین ساختمان های کلاسیک قایق رانی کنید و از طبیعت فوق العاده لذت ببرید .در جهت دیگر این قاره فرانسه قرار گرفته که بهشت تورهای مسافرتی است. فرانسه با خیابان های سنگ فرش و رمانتیک خود شهری است بی نظیر. می توان در این شهر انواع گردشگران تورهای مسافرتی را در اقوام و ملت های متنوع مشاهده کرد.تعطیلات خود را با سفر به یونان پیش بگیرید این شهر تاریخی که مهد تمدن هایی باستانی بوده مملوء است از بقایای بازمانده از امپراطوری های کهن. شهری زیبا که مقصد حجم گسترده ای از تورهای مسافرتی است. به سوئد و یا سوئیس سفر کنید از طبیعت فوق العاده ی ارتفاعات این دو کشور کوچک و فوق لوکس لذت ببرید با تور طبیعت گردی همراه شوید و سفری ماجراجویانه را در پیش بگیرید . اروپا قاره ای است که سالانه سیل عظیمی از تورهای مسافرتی را به خود جذب می کند و با تنوع آثار باستانی و همچنین طبیعی خود درلیست بهترین مقاصد سفر دنیا قرار گرفته است.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر هوایی
شروع قیمت از 22,000,000 تومان
مدت اقامت 28 روز و 27 شب
تاریخ از 27 اسفند 1395 الی 24 فروردین 1396
مدارک لازم مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن: اصل شناسنامه-4 قطعه عکس 3*4 – گواهی شغلی یا تحصیل یا فیش حقوقی-لیست بیمه برای افراد دارای بیمه و شاغل- اصل دفترچه بیمه - گواهی تمکن مالی با مانده حداقل 40 میلیون تومان - سند مالکیت – کپی کارت ملی - اصل پاسپورت با اعتبار 7 ماه از زمان پرواز.
خدمات آژانس توبوس توریستی اسکانیای 54 نفره ایرانی به صورت در اختیار، ویزای شنگن، بلیت پرواز رفت به رم و برگشت از بوداپست، بلیت پرواز داخلی رم تا آتن، ترجمه مدارک، بیمه مسافرتی، صبحانه کلیه وعده ها، کلیه ناهار ها به غیر از 13وعده به عهده تور میباشد، پذیرایی، همراهی لیدر تور فارسی زبان، اقامت شب در اتاقهای 2نفره؛12شب هتل 4ستاره، 14شب هتل 3ستاره و 1شب در کابین 4نفره کشتی- کلیه ورودیه های تاریخی وفرهنگی که جزو ایکوموس یونسکو باشد.
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
  • مجارستان dbf
  • اتریش dbf
  • آلمان dbf
  • یونان dbf
  • هلند dbf
  • فرانسه dbf
  • سوئیس dbf
  • بلژیک dbf
  • ایتالیا dbf
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
5.5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
10
مرتب سازی بر اساس: