تور طبس ۲۷ آبان

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از انقلاب، مقابل بزرگمهر، ساختمان شماره ۱۴۹۱ (افشار)، واحد یک جنوبی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۴۵
بار این صفحه دیده شده

تور طبس؛ دره کال جنی ، طاق بند شاه عباسی (۳.۵روزه)
مدت سفر: ۳.۵ روزه از تاریخ ۲۷/۰۸/۹۵ الی ۳۰/۰۸/۹۵
زمان حرکت: ساعت ۱۹:۰۰ محل حرکت : خیابان فاطمی ، مقابل هتل لاله ( لطفاً ۲۰دقیقه قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید ).
مهلت و نحوه ثبت نام : ثبت نام تا پایان وقت اداری روز ، به صورت آن لاین و ازطریق سایت انجام می پذیرید.

برنامه سفر:
روز اول : حرکت شبانه به سوی طبس، استراحت در اتوبوس VIP
روز دوم : صرف صبحانه در هتل، حرکت به سمت روستای خرو و راهپیمایی در آب به سمت چشمه مرتضی علی ( آب چشمه مخلوطی از آب سرد و گرم می باشد)، پس از پیمایش رودخانه به دیدار از خانه گبر و طاق بند شاه عباسی می رویم، ناهار محلی را در طبس میل میکنیم، سپس به سمت هتل حرکت میکنیم و بعد از استراحت به دیدار از باغ گلشن طبس نمونه ای از معماری باغ های ایرانی میرویم (هتل*۲)؛
روزسوم : صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت دره کال جنی، راهپیمایی در دره کال جنی، صرف ناهار در طبیعت، حرکت به سمت روستای ازمیغان، بازدید از شالیزارهای برنج، باغ مرکبات و دیدار از بافت قدیمی روستا، استراحت در خانه محلی و صرف شام ، بازگشت به طبس، اقامت در هتل (هتل*۲)؛
روز چهارم : پس از صرف صبحانه در هتل به قصد دیدار از حاشیه جنوبی کویر مرکزی به سمت کویر طبقه حرکت میکنیم، راهپیمایی اختیاری در کویر و دیدار از کویر طبقه ، صرف ناهار در منطقه کویری و سپس بازگشت به تهران.

توجه:
۱. همراه گرامی ! لطفاً قبل از هرگونه پرداختی ، برنامه سفر ر ا به دقت مطالعه فرموده و هرگونه پرسش یا ابهامی را از مسئولین فروش جویا شوید .
۲دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
۳.لطفاً حداکثر وزن وسایل (کوله پشتی )خود را به میزان ۱۵کیلوگرم تنظیم کرده و ازآوردن وسایل اضافی خودداری فرمایید.
۴.برنامه های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
۵.هزینه هرگونه اقدام لازم در شرایط اضطراری مثل ترافیک یا حوادث غیر مترقبه مانند رزرو هتل،کرایه وسیله نقلیه و غیره،خارج از چهارچوب برنامه سفر، بر عهده شرکت کننده خواهد بود.
۶.اختصاص اتاق ۱،۲و..نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد ( مطابق با ماده های ۱۱و۱۲قرارداد )
۷.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
۸. شرایط کنسلی مطابق قرارداد می باشد.

لوازم ضروری:کارت شناسایی، دارو،کرم ضدآفتاب و لوازم بهداشتی شخصی، ظروف شخصی(لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، آب معدنی، ملافه شخصی،کفش راه پیمایی، دمپایی، صندل، بادگیر، لباس گرم، لباس شنا، چراغ قوه،کوله یک روزه،کلاه وعینک آفتابی، فلاسک چای انفرادی و۱وعده غذای آماده.

اطلاعات تور
از تهران
نوع سفر اتوبوس - VIP
شروع قیمت از 695,000 تومان
مدت اقامت 4 روز و 3 شب
تاریخ از 27 آبان 1395 الی 30 آبان 1395
خدمات آژانس خدمات: حمل و نقل: اتوبوس VIP اقامت: هتل *2 (2 شب) پذیرایی: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار ،1 وعده شام و پذیرایی بین روزگروه اجرا: راهنما و مسئول تداركات بيمه: بیمه مسولیت مدنی
توضيحات استان: خراسان جنوبی نوع سفر: طبیعت (کویر، تنگه/رودخانه)، تاریخ- فرهنگ (تاریخی- فرهنگی، روستاگردی ) فعالیت/ درجه سختی: پیاده روی ديدنی ها: دره کال جنی، طبيعت زيبا و پر رمز و رازکویر، معماري و فرهنگ مناطق كويري و تضاد شگفت انگیز، آب، سبزه زار و شن زار، روستای زیبای ازمیغان، شهر خاطره انگيزطبس، باغ گلشن و پليکان ها، طاق بند شاه عباسی، چشمه آب گرم و سرد مرتضی علی، خانه هاي گبر (خفیه گاه های دفاعی)
نام مقصد مدت اقامت توضیحات
بسیار مهم

در تماس تلفنی با آژانس حتما ذکر کنید که از همگردی تماس گرفته اید. آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات اعلام کنید

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک تور طبس 27 آبان اینستاگرام تور طبس 27 آبان توییتر تور طبس 27 آبان
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.