اقامتگاه بوم گردی کاس ماس | Ecologe kase mas

آدرس: ایران - ایلام - مورموری خیابان بهار

-/10 براساس 0 رای
۳۲۰
بار این صفحه دیده شده

اقامتگاه کاس ماس درنزدیکی دریاچه های دوقلوی معروف سیاهگاوو ملقب به بزرگترین اکفاریوم ایران ،غار طبیعی مژاره ، شهر تاریخ جولیان ، آبشار ماهوته وهمچنین در ۱۸ کیلومتری قلعه معروف دوره ساسانی واقع در روستای پشت قلعه و مقبره تاریخی وزیارتی با گنبد پله کانی سید صلاح الدین محمد میباشد .
شهرستان ابدانان و روستای مورموری درمیان دو کوه بزرگ کویر کوه و دینارکوه با جنگلهای زیبا و وسیع و مراتع سرسبز و گیاهان دارویی تفریگاه مسافران در طول سال میباشد .
این اقامتگاه با معماری جدید از لحاظ استحکام بنا و نمایی بیرونی ان با کاه گل وچوب درختان جنگلی به طور زیبا چشم نوازی میکند.
در یک طرف آن مزارع کشاورزی و طرف دیگر رود خانه فصلی وتپه های سر سبز و همچنین مشرف به زمین خالی بزرگ سر سبز با چمن طبیعی که بازیهای محلی و گروهی در ان انجام میشود.
در حیاط این اقامتگاه یک کپر بزرگ با میز وصندلی چوبی از تنه درختان و تنور گلی و مطبخ برای پخت نان ساجی وجود دارد مهمانان با چای زغالی وکره محلی ونان محلی انواع دمنوشهای محلی و غذاهای ارگانیگ گوشتی وگیاهی پذیرایی میشوند .
این اقامتگاه با دو حمام وسه سرویس بهداشتی وپذیرای حدود ۴۰ نفر بوده و هزینه هر شب اقامت با صبحانه، نهار و شام مبلغ ۷۰ هزارتومان میباشد .
امکانت این اقامتگاه تلوزیون ، کولر اسپیلت، یخچال ، رخت خواب با پیچش سنتی جاجیم، تمام فرش با فرش محلی دستباف میباشد .

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام اقامتگاه بوم گردی کاس ماس
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.