اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو

آدرس: ایران - مازندران - چالوس کریم آباد

-/10 براساس 0 رای
۱۳۹
بار این صفحه دیده شده

ننه گل ابرو شما را مات می کند
محیط صمیمی و گرم ننه گل ابرو اقامت خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهد زد.
گردشگرانلاین-اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو یکی از اقامتگاه های زیبای مازندران است. محیط صمیمی و گرم ننه گل ابرو اقامت خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهد زد.
یکی از پروژه های جذاب و دلربایی که در سفر اخیر رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد ،اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو بود.
اقامتگاه بوم گردی اقامتگاهی برای گردشگران است که ساختار بومی خدمات، محصولات و فعالیت های گردشگری، ساختار محیطی بوم گرا، ساختار مالکیت و مدیریت خانوادگی و مشارکت جامعه بومی و در نهایت داشتن ساختارهای مناسب زیربنایی گردشگری، که ارکان و هسته های اصلی یک اقامتگاه است، آن را از دیگر الگوهای اقامتی مانند هتل ها و مهمان پذیرها متمایز می کنند.
اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو در یک هزار و ۳۰۰ متر مربع زمین با ۱۲ اتاق و با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در ۲ سال مرمت و بازسازی شد.
اقامتگاه کاهگلی ننه گل ابرو با ظرفیت حدود ۶۰ نفر علاوه بر اقامت ، پذیرای صبحانه، نهارو شام را نیز با غذاهای محلی در فضایی بومی و سنتی فراهم کرده است و برای ۱۵ نفراز اهالی روستای کریم آباد چالوس نیز اشتغالزایی خواهد داشت.

شبکه های اجتماعی: اینستاگرام اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.