اقامتگاه سنتی کریاس | Keryas Hotel

آدرس: ایران - اصفهان - اصفهان خیابان استانداری، کوچه ژاله، کوچه شهید عمرانی، پلاک۳۹

-/10 براساس 0 رای
۵۰۴
بار این صفحه دیده شده

اگر این تارنما را بازدید می کنید، به آن معناست که به احتمال قوی در حال برنامه ریزی برای سفر به اصفهان هستید. باید به شما شادباش بگوییم: اصفهان نگین گردشگری ایران است و سفری پر از لحظات به یاد ماندنی در انتظار شماست.
و البته بازدید از اصفهان، با گام گذاشتن در میدان نقش جهان آغاز می شود. جایی که بازارهایی شگفت انگیز و تودرتو، بناهای بی نظیری مانند مسجد جامع عباسی، عمارت عالی قاپو و مسجد شیخ لطف الله را به یکدیگر وصل می کنند.
و خوشبختانه، ما در هتل کریاس، همسایه دیوار به دیوار همه این بناهای تاریخی هستیم !ساختمان هتل کریاس، جواهری به جا مانده از معماری دوران قاجار با نزدیک به دو قرن سابقه است. مهمانان ما، در حقیقت تنها گردشگرانی هستند که با اقامت در چنین بنایی، تجربه کاملی از سفر به اصفهان را با خود سوغات می برند که تا مدت ها شیرینی آن در کامشان خواهد ماند.
هر اتاق منحصر به فرد بوده و داستان خود را روایت می کند : سه دری ها، پنج دری ها، حیاط، حوض لاجوردی و یا بام ساختمان.
کریاس که تنها ۱۵ اتاق دارد، در حقیقت فضایی خصوصی است که در چند قدمی ازدحام میدان نقش جهان و بازار معروفش، آرامشی بهشتی به مهمانان عرضه می کند. اما در عین حال، مدرن ترین امکانات برای آسایش حداکثری مهمانان عزیز نیز فراهم شده و این، کلید اصلی رضایتمندی کامل آنهاست

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام اقامتگاه سنتی کریاس
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.