اقامتگاه بوم گردی ساسنگ | Sasang Ecolodge

آدرس: ایران - گلستان - آزادشهر کیلومتر ۱۸ جاده آزادشهر به مینودشت، جاده فرعی بعد از شهرک صنعتی، ۱۶ کیلومتر در امتداد جاده فرعی، روستای ساسنگ

-/10 براساس 0 رای
۶۹۹
بار این صفحه دیده شده

اکولوژ ساسنگ سه اتاق دارد به نام های زیتون و ابریشم و توت که در مجموع ظرفیت پذیرش ۱۵ نفر را فراهم نموده است. یک اتاق نشیمن مشترک و یک آشپزخانه کوچک فضای مشترک اتاق ها را تشکیل داده و ایوان بزرگ آبی رنگ که رو به دامنه های سرسبز جنگلی باز میشود، زیبایی خانه را صدچندان کرده است.
اتاق نشیمن، اتاق ابریشم و اتاق زیتون شومینه هیزمی دارد و امکان تهیه چای آتشی و دمنوش های گیاهی برای مهمانان فراهم است. (هر چند که ما ترجیح میدهیم به جای مصرف هیزم و آسیب به جنگل از اجاق گاز برای جوشاندن آب استفاده کنیم)
علاوه بر شومینه هیزمی، در تمام اتاق ها بخاری گازسوز تعبیه شده و هیچ مشکلی در گرم کردن فضا در فصل سرد سال وجود ندارد.
دو سرویس بهداشتی (ایرانی و فرنگی) و یک حمام با رعایت کامل ضوابط بهداشتی در اکولوژ ساخته شده و آب گرم در تمام فصول سال به راحتی قابل استفاده است.
در اکولوژ ساسنگ امکان آشپزی و پخت و پز برای مهمانان فراهم نیست، اما چنانچه شما مایل باشید میتوانید در پخت غذاهای محلی به آشپز کمک کنید.
ترشیجات، انواع نان و شیرینی محلی و تنقلات به عنوان میان وعده سرو میشود و مطمین باشید که تمامی مواد غذایی مورد استفاده از محصولات روستا بوده و در نهایت سلیقه و پاکیزگی تهیه شده است. دو نفر از پسران جوان روستا امور مربوط به پذیرایی از شما و خدمت رسانی را به عهده دارند و ما تلاش می کنیم که شما در این خانه همانقدر آسوده باشید که در خانه خود هستید.

شبکه های اجتماعی: اینستاگرام اقامتگاه بوم گردی ساسنگ تلگرام اقامتگاه بوم گردی ساسنگ
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.