دهکده آبی کاخک

آدرس: ایران - خراسان رضوی - کاخک بلوار ساحلی پنج کیلومتری جاده کاخک به کریمو

-/10 براساس 0 رای
۴۰۳
بار این صفحه دیده شده

دهکده آبی آقای حسن خندان در کیلومتر پنج جاده کاخک به کریمو (مسیر سد کاخک) و در منطقه ای کوهستانی واقع شده است، در فاز نخست، استخری با گنجایش ۳۰ هزار متر مکعب با تعداد ۱۴ قایق مورد بهره برداری قرار می گیرد که امکان قایق رانی را برای خانواده ها فراهم کرده است؛ همچنین به تدریج امکاناتی نظیر اسب سواری، شتر سواری و غیره نیز برای استفاده علاقه مندان پیش بینی خواهد شد.
تعداد ۵۰ سکوی مسقف و غیر مسقف نیز برای استفاده خانواده ها در نظر گرفته شده است فروشگاه، کافی شاپ نمازخانه، پارکینگ و سرویس های بهداشتی نیز آماده بهره برداری شده است .


حسن خندان مدیر پروژه و سرمایه گذار این پروژه، گفت: دهکده آبی کاخک سومین پروژه بعد از دهکده آبی یکصد هکتاری کرج و دهکده آبی دو هکتاری ویلاشهر مشهد است که با مساحت ۱۱ هکتار در شهر محروم و ییلاقی کاخک راه اندازی می شود.


وی افزود : عملیات اجرایی این پروژه از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و با ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گزاری بیش از ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.


مدیر دهکده آبی خندان کاخک در ادامه از آغاز عملیات اجرایی فازهای ۲ و ۳ این پروژه خبر داد و بیان کرد: در مرحله دوم تعداد ۴۰ سوئیت مجهز با سرمایه گزاری چهار میلیارد تومانی و در فاز سوم نیز یکصد واحد اقامتگاه سنتی بوم گردی با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است

5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.