دنیای بازی کودکان میدان هفت تیر تهران

آدرس: ایران - تهران - تهران میدان هفت تیر، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک ۸، واحد ۵

-/10 براساس 0 رای
۳۳۷۸
بار این صفحه دیده شده

“دنیای بازی” فعالیت خود را برای اولین بار با ارائه یکی از عناصر اصلی طبیعت به عرصه کودکان در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. “ماسه بازی “سالهاست در مراکز آموزشی کشورهای پیشرفته دنیا، مورد توجه می باشد.
این ما را بر آن داشت تا با فراوری بهداشتی و بسته بندی مناسب این محصول،همراه با طراحی سازه ها و عرضه وسایل بازی آن، این محصول را به دنیای کودکانمان وارد کنیم. تعهد این شرکت طراحی، تولید و توزیع اسباب بازیها و سرگرمیهایی با کیفیت بالا برای داشتن کودکانی شاد و سالم است.
ماسه بازی به دلیل ایجاد فضای سالم و استاندار بازی و افزایش مهارتهای حرکتی -هیجانی کودکان به عنوان یکی از شش ابزار اصلی پارک بازی در تمام کشورهای پیشرفته جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
ماسه بازی به عنوان جزءی از ابزار یادگیری ، در تمام روشهای اموزشی از مونتسوری ، والدورف و رجیو گرفته تا “روش یادگیری از طریق بازی ” مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.
دنیای بازی به عنوان ارئه دهنده ماسه و گل بازی به دنیای کودکان ،در زمینه سلامت ،ایمنی و طبیعی بودن ،مورد تایید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و پارک فناور شهر می باشد.
دنیای بازی گواهی ثبت اختراع در خصوص آموزش و تولید ماسه بازی ، درمان و تولید محصولات جانبی آن را نیز دریافت کرده است.

شبکه های اجتماعی: فیسبوک دنیای بازی کودکان میدان هفت تیر تهران گوگل پلاس دنیای بازی کودکان میدان هفت تیر تهران اینستاگرام دنیای بازی کودکان میدان هفت تیر تهران تلگرام دنیای بازی کودکان میدان هفت تیر تهران
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.