رفتینگ در رودخانه زاینده رود

آدرس: ایران - چهارمحال و بختیاری - شهر کرد شهرکرد

-/10 براساس 0 رای
۹۱۲
بار این صفحه دیده شده

رفتینگ (Rafting) قایق سواری و گشت و گذار در مسیر یک رودخانه خروشان است که به دلیل شدت امواج و کف روی آب به آن قایقرانی روی آب های سفید نیز می گویند.
شما بر قایقی سوار می شوید و گاهی پارو می زیند و گاهی اجازه می دهید جریان آب شما را به جلو حرکت دهد.در حالی که یک کار گروهی انجام می دهید، می توانید از مناظر زیبای رودخانه دیدن کنید و لذت ببرید. گاهی طبیعت گردانی که در حاشیه رودخانه نشسته اند برای شما دست تکان می دهند و با لبخندشان به شما انرژی می دهند. در حین پارو زدن به سکوت طبیعت گوش فر داده و صدای جریان آب به شما آرامش بی وصفی می دهد. ناگهان صدای امواج خروشان را می شنوید که در فاصله ای نه چندان دور انتظار شما را می کشند. هیجان سراپای وجودتان را می گیرد و برای رویارو شدن با امواج متلاطم آماده می شوید، جای خود را درقایق محکم می کنید، به آرامی وارد امواج شده، ولی در یک چشم به هم زدن تکان های شدیدی به قایق وارد می شود، از همه طرف به رویتان آب ریخته می شود و برای لحظاتی نمی توانید دوستان خود و محیط اطراف را به طور واضح ببینید و صدای یکدیگر را به صورت منقطع می شنوید. لحظاتی شورانگیز را با تمام وجودتان حس می کنید. جریان آب کم کم آرام شده و دوباره احساس آرامش خواهید کرد تا دوباره برای تلاطمی جذاب آماده شوید.

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک رفتینگ در رودخانه زاینده رود اینستاگرام رفتینگ در رودخانه زاینده رود تلگرام رفتینگ در رودخانه زاینده رود توییتر رفتینگ در رودخانه زاینده رود
5
شما هم رای بدهید
پارکینگ: رایگان
خدمات بیمه: تامین اجتماعی
رزرو:تلفنی، اینترنتی، حضوری
تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس: