احداث گستر نیروی پارس | احداث گستر نیروی پارس

آدرس: ایران - اصفهان - اصفهان ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع تجاری کوثر، فاز دوم، طبقه چهارم، واحد ۶۳۰

-/10 براساس 0 رای
۶۵۲
بار این صفحه دیده شده

چشم انداز شرکت احداث گستر نیروی پارس
شرکت مهندسی احداث گستر نیروی پارس در سال ۱۳۸۵ آغاز به فعالیت نمود و در مدتی بسیار کوتاه با یاری خداوند متعال مسیر پیشرفت و توسعه در صنعت روشنائی را طی نمود و با توجه به انگیزه فراوان مدیران جوان و توان متخصصین خود موفق به طی مراحل رشد در کوتاهترین زمان ممکن گردید و اکنون مفتخر به جذب تعداد بسیار زیاد پروژه های روشنائی در سطح کشور می باشد. می توان گفت تولیدات شرکت احداث گستر از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح استاندارد بوده و همچنین قابل رقابت با تولیدات حوزه خلیج فارس می باشد. سیر تحول این شرکت که با بررسی سه متغیر میزان تولید، فروش، پروژه های اجرایی و تعداد نیروی انسانی جذب شده کاملاً مشهود می باشد.
اهداف شرکت بمنظور ادامه این روند رشد و تکامل به شرح ذیل به صورت برنامه های کلان و دراز مدت تنظیم گردیده است:
- توسعه، تنوع و به روز رسانی محصولات تولیدی از لحاظ کیفیت و ظاهر
- استفاده از دانش فنی، نرم افزار و سخت افزارها به همراه استانداردهای معتبر بین المللی و آموزش مستمر در جهت ارتقاء توان طراحی، فنی، اجرایی و تولیدی در جهت انجام هرچه بهتر فعالیتهای این مرز و بوم
- افزایش پرسنل مجرب با دانش فنی روز در جهت اشتغال زایی بیشتر
- جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان با ارائه خدمات به موقع و محصولات با کیفیت
- بسط و اشاعه توان فنی و اجرایی در سطح منطقه و نفوذ به بازارهای خاورمیانه و بین المللی
- مطرح شدن به عنوان یک قطب صنعتی منحصر به فرد در عرصه منطقه ای و بین المللی
حرکت بر زیرساخت های فنی و مدیریتی در کشور با تکیه بر اخلاق حرفه ای و استفاده از استانداردهای مدیریت کیفیت و ایمنی از جمله مبانی و اصول کار این شرکت است.تمامی قسمت های معبر که از نظر استفاده کننده گان آن ( وسایل نقلیه و اشخاص پیاده ) اهمیت دارد، باید از روشنایی کامل برخوردار باشد، لذا برای رسیدن به این هدف نیازمند سیستم روشنایی معابر مناسب هستیم که با دقت و ظرافت کامل طراحی و اجرا شود. طراحی این سیستم باید به گونه ای باشد که علاوه بر در نظر داشتن موارد فوق، شکل ظاهری آن نیزدر روز وشب از زیبایی لازم بهره مند بوده و تاثیر مناسبی بر ساختمان و محیط اطراف داشته باشد.

شبکه های اجتماعی: تلگرام احداث گستر نیروی پارس
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.