شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدم و حوا | Adam&Eve Co.

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان خرمشهر، بین خیابان صابونچی و قنبرزاده، پلاک ۲۱۰

-/10 براساس 0 رای
۱۵۱۹
بار این صفحه دیده شده

آذر ماه سال ۱۳۸۱ در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در حوزه شرکت های مسافرتی، یک شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با نام آدم و حوا ثبت گردید.
داستان موفقیت ما:
«من نمی توانم تصور کنم شخصی موفق شود در حالی که در این راه همه چیز را فدا نکرده باشد» - والتر کرونکیت
پس از ثبت شرکت با عقد قرارداد همکاری با کارمندان مجرب و آموزش دیده کار خود را در حوزه تورهای داخلی و خارجی شروع کردیم، مسیری در ظاهر در دسترس ولی در باطن سخت و پر چالش.
تسلیم نشدیم چرا که هدف ما ایجاد اعتماد بود. در این راه می بایست علاوه بر فراهم کردن ظرفیت پاسخگویی در شرکت و پایین نگه داشتن قیمت ها، به کیفیت پاسخگویی می اندیشیدیم و به عبارتی می بایست تا از طرفی با افزایش ظرفیت پروازهای چارتری و سیستمی به کشورهای ترکیه، امارات، مالزی، تایلند و... ادامه تقاضای مسافران را تأمین می کردیم و از طرفی می بایست با رضایت سنجی مسافران و رفع نواقص و کمبودهای موجود برای بالا بردن لحظه به لحظه کیفیت خدمات مسافرتی نظیر: پروازها، هتل، ترانسفر فرودگاهی، خدمات CIP، بیمه مسافرتی و... می کوشیدیم. راهکار تمام اینها را تلاش بی وقفه و تمرکز بر جلب رضایت مشتریان می دانیم و در این راه توانستیم با دریافت گواهی نامه ISO۹۰۰۱ (مدیریت کیفیت) و ISO۱۰۰۰۲ (مدیریت سیستم) در سال ۱۳۹۰ ثابت کنیم که خواستن همیشه توانستن است و ما می توانیم جلب اعتماد کنیم.
بر این باوریم که در راستای هدف خود هیچگاه نباید توقف کنیم و این راهی است که با همان قدرت شروع باید ادامه دهیم.

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدم و حوا تلگرام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدم و حوا
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.