هتل فرشته پاسارگاد | Fereshte Pasargad Hotel

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان فرشته

-/10 براساس 0 رای
۶۸۲
بار این صفحه دیده شده

شهر تهران با جمعیتی بالغ بر دوازده میلیون نفر و به عنوان پایتخت تبادلات تجاری و سیاسی کشور ، در حال حاضر فاقد هتل پنج ستاره منطبق با استانداردهای بین المللی است و طول عمر اکثر هتل های صاحب نام تهران که هم اکنون مشغول ارائه خدمات هستند به بیش از چهل سال می رسد و فقدان چنین زیرساخت های مهمی، مانع شکوفایی و رشد اقتصادی شهر و کشور خواهد بود. پروژه هتل فرشته پاسارگاد، در پاسخ به رفع این کمبود و در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت هتلداری در ایران، تعریف گردیده است.
ساختمان هتل فرشته پاسارگاد، برجی است مشتمل بر ۴۶ طبقه، که در زمینی به مساحت ۴،۵۰۰ مترمربع و با زیربنایی در حدود ۱۰۶،۰۰۰ مترمربع احداث خواهد شد.این مجموعه شامل ۶۲۳ واحد پارکینگ استاندارد ، ۴۷ واحد تجاری مختص هتل ، ۲۰۰۰ مترمربع فضای اداری ، ۱۰ واحد رستوران و کافی شاپ در طبقات مختلف و با تم های متفاوت ، تالارهای مراسم و سالن اجتماعات با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، اتاق های مخصوص جلسات، ۳۰۰ واحد شامل اتاق ها و سوئیت های هتل، و ۴۰ واحد هتل آپارتمان می باشد. مجموعه استخر، اسپا و سالن بدنسازی در دو طبقه و مشاعات و لابی های بسیار وسیع از دیگر ویژگی های این پروژه می باشد.
تعداد ۲۶ دستگاه آسانسور با سرعت ها و ظرفیت های مختلف و ۶ دستگاه پله برقی، وظیفه حمل و نقل عمودی در این پروژه را بر عهده دارند.

5
شما هم رای بدهید
ستاره هتل: 5
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.