هتل آپارتمان مبله آوا

آدرس: ایران - تهران - تهران چهار راه پارک وی، خیابان ولیعصر

-/10 براساس 0 رای
۹۳۱
بار این صفحه دیده شده

مجموعه آپارتمانهای مبله آوا در شمال تهران، پایتخت بزرگ و زیبای ایران زمین واقع گردیده . آوا با دارا بودن واحدهای ۹۷ متری ۲ خوابـه و ۷۰ متری یک خوابه مجهـز شده با بهترین و لوکس ترین ملزومات زندگی درمکانی آرام و بدور ازهیاهوی پایتخت با گرمترین خوش آمد گـــویی آماده پذیرایی میهمانان گرامی از اقصی نقاط میباشد.
فاصله آوا تا فرودگاه پــروازهای داخلی مهـرآباد حدود ۳۰ دقیقه و تا فرودگـاه بین المللی امام خمینی حدود یـک ساعـت با خودرو میـباشد.
آوا با دسترسی آسان به اصلی ترین بزرگراههای شهری و مراکز مهم تجاری یک موقعیت استثنایی را جـهت انجام امـور مختـلف در تهران بزرگ برایتان فراهم میکند . بطور مثال نزدیکی به ایستگاه خط اصلی مسیر اتوبوس تندرو تهران برای ورود به محدوده مرکزی شهر و همچنین ایستگاه مترو میرداماد که بواسطه استفاده از خطوط مترو میتوانید به دور ترین نقاط تهران با کمترین زمان و هزینه دسترسی داشته باشید.
پارک ملت بزرگترین تفرجگاه در شمال تهران میزبان خانواده ها ورزشکاران و سالخـــوردگان خصوصا در ساعات اولیه بامداد جهت ورزش و نرمش های گروهی در تمام فصول سال بوده که فـــقط با ۱۰ دقیقه پـیاده روی در طــولانی ترین و زیبــا ترین پـــیاده راه و خیابان در خاورمیانه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.
برج سایه مقابل درب اصلی پارک ملت مرکز اصلی خدمات مسافرت و محل استقرار دفاتر شرکتهای هواپیمایی خارجی و همچنین دفاتر صرافی متعدد بوده که مرتفع کننده نیازهای میهمانان ومسافرین عزیز میباشد.
تنوع در طعمها یکی از جاذبه های بی بدیل ایران است . شما قادرید مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین رستوران ها را در نـــــزدیکی آوا بیابید . فقط کافیست وارد خیابان ولیعصـــر شوید ،انواع رستورانهــای ایرانی و فرنگی و فست فـود همـچنین فروشگاههای عرضه آجـیل و خشکبار ناب ایرانی در چند قدمی شما قرار دارند.
آرامش و سکوت در هنگام خواب و استراحت یکی از فاکتورهای اصلی بازیابی انرژی از دست رفته بدن در طول روز میباشد . محیط آرامش بخش هتل به همراه امکانات و وسایل مدرن در آن ، آوا را به یکی از اقامتگاه های بینظیر جهت آسایش هر چه بیشتر مبدل نموده است.
دسترسی به اینترنت پـرسرعت . مجهـز بودن واحد ها به صندوقچـه ایمن دیجیتال و استقـرار دوربیـنهای مدار بستـه درفـضاهای عــمومی ساختمان احساس آسایش و امنیت هر چه بیشتر ساکنین محترم را بهمراه دارد.

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.