فروشگاه قهوه ملو کافی | Melo Coffee

آدرس: ایران - تهران - تهران میدان هفت تیر، خیابان بهار شمالی، بالاتر از کوچه موسوی، پلاک ۳۴۲

10.00/10 براساس 1 رای
۱۴۱۶۱
بار این صفحه دیده شده

قهوه ملو کافی مجموعه ایست در زمینه ارائه انواع قهوه و لوازم و تجهیزات و دستگاه های خانگی حرفه ای به مشتریان خانگی و قهوه فروشی ها،کافی شاپ ها ، رستوران ها و …
مجموعه ما از سال ۱۳۸۴ تا به امروز در زمینه روست و ترکیب قهوه های مخصوص و ممتاز و همچنین ارائه برند های معتبر در زمینه قهوه و لوازم و تجهیزات حرفه ای و خانگی مشغول می باشد.
سایت ملو کافی با هدف ارائه محصولات و خدمات بصورت اینترنتی به بازار هدف (قهوه) از سال ۹۲ شروع به فعالیت خود نمود و در این راستا تا به امروز به پیش از ۳۰۰۰ هزار مشتری اعم از خانگی و قهوه فروشی ها ،کافی شاپ ها ، …خدمت رسانی نموده.
هدف از ارائه محصولات بصورت اینترنتی دسترسی هر چه راحت تر مشتریان برای دسترسی به اطلاعات محصولات متفاوت در زمینه قهوه و نوشیدنی می باشد و همچنین سهولت خرید و دسترسی به محصولات مورد نظر به مشتریان.
مجموعه قهوه ملو کافی با اهداف متمرکز در زمینه بازار قهوه سعی در توسعه فرهنگ نوشیدنی های متفاوت ،ارتقا کیفیت محصولات در زمینه قهوه در ایران و همچنین اطلاع رسانی به مشتریان و تبادل نظر با آنها در زمینه ها مختلف را دارد تا در بلند مدت فرهنگ بررسی و خرید نوشیدنی و تجهیزات مختلف در زمینه قهوه را بصورت اینترنتی جا انداخته و میسر سازد.

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام فروشگاه قهوه ملو کافی تلگرام فروشگاه قهوه ملو کافی
10.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس: