قصر باستانی و باغ میرابل | Mirabell Palace and Gardens

آدرس: اتریش - سالزبورگ Mirabellplatz ۴، ۵۰۲۰ Salzburg، Austria

-/10 براساس 0 رای
۱۰۰۳
بار این صفحه دیده شده

این باغ و عمارت زیبایی که در اون قرار داره، در سال ۱۶۰۶ افتتاح شدن و یکی از بناهای تاریخی سالزبورگ و میراث فرهنگی یونسکو محسوب میشن. باغ سراسر با گل های زیبا پوشیده شده و در واقع علاوه بر زیبایی چشمگیر عمارت مجموعه، جاذبه های طبیعی اطراف اون هم باعث شده تا گردشگران دوربین به دست بشن و زمان بسیاری رو به گشت و گذار در باغ و مخصوصا بازدید از باغ مجسمه های مرمرینی که قدمتشون به دوران اسقف اعظم فرانس آنتون هاراش Franz Anton Harrach در قرن هفدهم و هجدهم میلادی میرسه، اختصاص بدن.
هرچند که عمارت مجموعه یعنی قصر باستانی میرابل در سال ۱۶۸۹ طراحی مجدد شده و در سال ۱۷۳۰ به طور کامل بازسازی اما هنوز اما اصالت خودش رو حفظ کرده و یکی از زیباترین بناهای تاریخی شهر به حساب میاد. معماری داخلی بی نظیری که داره هم در کنار مجسمه های هنری خدایان روم باستان از جمله مینروا Minerva ؛ ونوس Venus، جونو Juno ، ژوپیتر، هرکول و آپولو ، بازدید از این مجموعه رو به یکی از بایدهای سفر به سالزبورگ تبدیل کرده.
علاوه بر اینها در مجموعه قصر و باغ میرابل، برنامه ای با نام صدای موسیقی یا The Sound of Music اجرا میشه که علاقه مندان به موسیقی رو حسابی شگفت زده میکنه.

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.