بیمارستان سعدی (Children's Hospital) | Saadi Hospital

آدرس: ایران - اصفهان - اصفهان خیابان نظر غربی، کوچه خداوردی اصفهان

-/10 براساس 0 رای
۱۷۹۴
بار این صفحه دیده شده

بیمارستان سعدی در سال ۱۳۵۴ هجری شمسی با همت گروهی از مجرب ترین اطبای اصفهان با زیر بنای ۲۲۵۳ متر مربع تأسیس و در سال ۱۳۶۲ مورد بهره برداری قرار گرفت. این مساحت بعدا تا حدود ۷۰۰۰ متر مربع ارتقاء یافت. در سال ۱۳۶۲ بیمارستان دارای بخشهای جراحی، داخلی، مامایی ، نوزادان ، سی سی یو و اورژانس بود که در طول مدت فعالیت این مرکز بخش های آنژیو گرافی ،اتاق عمل جراحی قلب باز، ICU قلب ،NICU ، پلی کلینیک تخصصی، آندوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، سونوگرافی، سی تی اسکن، رادیولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی ، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی، بانک خون ، داروخانه و فیزیوتراپی به سایر واحدها اضافه گردید. پلی کلینیک بیمارستان سعدی شامل درمانگاه های تخصصی اورولوژی، داخلی، گوارش ، جراحی، کلینیک تنظیم خانواده، قلب و عروق، اورتوپدی، گوش و حلق وبینی، کودکان، آسم وآلرژی، جراحی عمومی، اعصاب و روان، پیشگیری و سلامت خانواده، پوست و پیشگیری از بیماری ها می باشد.
بیمارستان سعدی در سال جاری و با هدف ارائه خدمات تخصصی، با کیفیتی فراتر از استانداردهای موجود اقدام به راه اندازی بخش VIP نمود. این بخش با بهره گیری از آخرین دستاوردهای طراحی فضای بیمارستانی، پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن، ارائه دهنده خدمات تخصصی به هم میهنان عزیز می باشد.
بیمارستان سعدی با ۱۵۲ تخت بستری با کسب مستمر رتبه یک از سوی نهادهای نظارتی به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های منطقه مرکزی کشور در حال حاضر در کنار پاسخگویی به نیازهای درمانی-تشخیصی مردم فهیم استان اصفهان محل رجوع بسیاری از بیماران استان های همجوار نیز می باشد.
این مرکز در سال ۹۲ و در اعتباربخشی ملی بیمارستان های ایران موفق به اخذ نشان بیمارستان درجه یک مثبت و به عنوان برترین بیمارستان خصوصی استان اصفهان برگزیده گردید.

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
2
مرتب سازی بر اساس: