اتوبوس گردشگری- توریستی (هاپ آن هاپ آف) | City Tour Hop-On Hop-Off

آدرس: آفریقای جنوبی - کیپ تاون ۸۳ Long St، Cape Town City Centre، Cape Town، ۸۰۰۰، South Africa

-/10 براساس 0 رای
۱۰۱۹
بار این صفحه دیده شده

کی از پر هزینه ترین چیزها در سفر به شهرهای خارجی، حمل و نقل و کرایه های بالای تاکسی هاست. خیلی ها برای کم کردن این هزینه ها از مترو استفاده می کنن اما راه ساده تری هم وجود داره که هزینه خیلی مناسبی داره و اون استفاده از "هاپ آن هاپ آف" هست. اتوبوس های گردشگری- توریستی که بهشون هاپ آن هاپ آف میگن، یه گزینه خوبه واسه کم کردن هزینه ها و بازدید از تمامی مکان های شهر. روش کار این اتوبوس ها به این صورته که هر توریست در روز با خرید یک بلیط که یک یا دو روز اعتبار داره، می تونه از اکثر نقاط شهر و جاذبه هاش دیدن کنه و از راهنمایی راننده و بروشور و نقشه رایگان استفاده کنه. اتوبوس های هاپ آن هاپ آف به صورت گردشی حرکت می کنن و شما می تونین در هر مرکز که دوست دارین، پیاده بشین و بعد از بازدید و یا خرید با اتوبوس بعدی که هر پانزده دقیقه تا نیم ساعت یکبار وارد ایستگاه مخصوص می شه، به مرکز بعدی برید.کیپ تاون که بعد از ژهانسبورگ به عنوان بزرگ ترین شهر در آفریقای جنوبی محسوب می شود جذابیت های خاص خودش را دارد. صرف نظر از دوری این شهر فوق العاده دیدنی می توان گفت که طی کردن این مسافت طولانی به نفع گردشگران انواع تورمسافرتی خواهد بود چراکه می توانند با مناظری روبه رو شوند که در نوع خود خاص و منحصر به فرد هستند.
شما می توانید با ترتیب دادن یک تورطبیعت گردی پیاده روی نسبتا راحتی به ارتفاعات داشته باشید و از آنجا منظره ای فوق العاده از اقیانوس و شهر را مشاهده کنید. این مسیر پیاده روی ۸ کیلومتری به شما این امکان را می دهد که از جذابیت های بصری شهر حین تورمسافرتی خود لذت ببرید. جالب است بدانید اکثر گردشگران کیپ تاون با ترتیب دادن توریک روزه ای برای تماشای غروب آفتاب به ارتفاعات سفر می کنند.
از جهت دیگر می توانید صرف نظر از سواحل فوق العاده دیدنی به همراهی تورطبیعت گردی به جنگل های انبوه منطقه سری بزنید. از باغ های ملی شهر دیدن کنید. گالری ها و موزه ها را از نظر بگذرانید و پس از آن تورمسافرتی خود را با نوشیدن فنجانی قهوه در کافه های خاص و ویژه ی کیپ تاون ادامه دهید .

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x