موزه مادام توسو نیویورک | Madame Tussauds New York

آدرس: آمریکا - نیویورک ۲۳۴ W ۴۲nd St، New York، NY ۱۰۰۳۶، USA

-/10 براساس 0 رای
۱۴۷۵
بار این صفحه دیده شده

ادام توسو نام موزه ی مشهوریی هستش که تو نیویورک قرار داره. در این موزه تندیس های مومی افراد مشهور و تاریخ ساز، ساخته و نگهداری می شه. این موزه توسط مادام توسو در سده ی هیجدهم میلادی پایه گذاری شد. موزه های «مادام توسو» یکی از دیدنی های شهرهای مهم جهانه. تندیس های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیهن که حیرت بازدیدکنندگان رو بر می انگیزه.
توریست هایی که نیویورک سفر می کنن، برای دیدن موزه مادام توسو از لحظاتی پیش از بازشدن درهای موزه، جلوی ورودی صف می کشن. نگاه های کنجکاو و علاقه مند منتظرن تا به دیدن چهره های سرشناس هالیوود یا دنیای موسیقی و مد و سیاست برن و کنارشون عکس های یادگاری بگیرن. در این میان بازدیدکنندگان مشتاق چنان غرق در دنیای ستارگان می شن و به دنبال عکس گرفتن هستن که کمتر به تندیس مومی بانویی سالخورده توجه می کنه که گوشه ای جای گرفته و شاهد این هیاهوست؛ بانویی به نام «مادام توسو» که دویست و پنجاه سال پیش چشم به جهان گشود و به جایی رسید که هیچ کس فکرش رو هم نمی کرد.
مادام توسو به همراه پسرانش تا هنگام مرگش در سن ۸۹ سالگی نمایشگاه تندیس های مومی رو اداره می کرد. آخرین تندیسی که پیش از مرگ تموم کرد پرتره ای از خودش بود.

شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.