رصد خانه کاسین (هتل)

آدرس: ایران - لرستان - خرم آباد بام لرستان

-/10 براساس 0 رای
۴۰۲۷
بار این صفحه دیده شده

رصدخانه کاسین که به گفته سایت رسمی آن مدرنترین رصدخانه خاورمیانه است، در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا در شهر خرم آباد در غرب ایران و بر فراز قلعه کوه مدبه معروف به بام خرم آباد قرار گرفته است.. از امکانات این مجموعه می توان به امکان اقامت ۱۰۰ ستاره شناس به صورت هم زمان در این رصدخانه اشاره کرد.
این مجتمع در ۵ طبقه طراحی شده و رصدخانه آن نیز در طبقه پنجم واقع شده و دارای ۲ طبقه جهت اقامت و امکاناتی نظیر رستوران گردان و سالن مجهز آمفی تئاتر و کلیه ملزومات جهت رصد ستارگان است. رستوران گردان با چشم انداز عالی و کافی شاپ این مجموعه آماده اند تا اقامتی خاطره انگیز را به شما هدیه دهند.
این مجموعه یکی از بناهای بی نظیر است که دارای استاندارهای جهانی ساخت ، معماری روز و شکل هندسی خاص و ۵ کیلومتر راه دسترسی اختصاصی برای عموم علاقمندان و رصدگران و گردشگران از داخل و خارج از کشور است.
رصد خانه کاسین دارای رستوران تابستانه، کافی شاپ، دپارتمان ها و پژوهشکده های علمی، نمایشگاه عکس های نجومی و فناوری فضایی، سایت فناوری های رباتیک، گنبد الکترومکانیکی، تلسکوپ رصدخانه، آسمان نمای دیجیتالی و سالن آمفی تئاتر نیز است.

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: تلگرام رصد خانه کاسین
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
8
مرتب سازی بر اساس: