شرکت خدمات هوایی و مسافرتی ایران مرکز

آدرس: ایران - تهران - تهران تهران، خیابان جمهوری، نبش چهارراه ۱۲ فروردین، پلاک ۱۰۴۵

-/10 براساس 0 رای
۱۸۶۶۰
بار این صفحه دیده شده

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و جهانگردی ایران مرکز با بیش از بیست سال سابقه درخشان در صنعت گردشگری ، عضو سازمانهای بین المللی یاتا- آستا و جاتا با دارا بودن ۵ شعبه در تهران و سایر نقاط کشور و همچنین شعبات متعدد در خارج از کشور نظیر ترکیه، چین، مالزی، آسیای میانه و اروپا ، رمز ماندگاری خود را وفاداری به مشتریان و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در حوزه گردشگری و مسافرتی میداند.
این شرکت علاوه بر چارتر کردن خطوط هوایی بزرگ به مقاصد روسیه ، بلغارستان ، رومانی ، یونان ، صربستان و کرواسی ، نماینده فروش و صدور بلیط هواپیما در بهترین مسیرهای پروازی آمریکا ، اروپا ، آسیا و آفریقاست و در عین حال نماینده فروش رسمی تمامی ایرلاینهای داخلی نیز می باشد . ایران مرکز علاوه بر خدمات فوق سالهاست نمایندگی فروش و صدور بلیت قطارهای مسافرتی داخلی و بین المللی را در اختیار دارد .
این شرکت علاوه بر فروش بلیت و تورهای داخلی و خارجی در خصوص سایر خدمات مسافرتی و گردشگری و نمایشگاهی فعالیتهای چشمگیری داشته است که از آن جمله میتوان به برگزاری تورهای نمایشگاهی ، اعزام مدیران شرکتها و سازمانها جهت حضور در کنفرانس ها و سفرهای تجاری ، ارائه خدمات تشریفات فرودگاهی C.I.P ، برنامه ریزی و برگزاری تورهای ورودی به ایران ، اخذ ویزای کلیه کشورها اخذ ، ویزای ایران برای مهمانان ورودی و همچنین ارائه خدمات حمل و نقل هوایی کالا اشاره کرد.
مدیر عامل : یعقوب قاسمی رییس هیئت مدیره : احد قاسمی

☎️ تلفن: ۶۶۹۷۰۹۷۰-۰۲۱
🏠 آدرس: تهران – خیابان جمهوری – نبش تقاطع ۱۲ فروردین – پلاک ۱۰۴۵
🌐 وبسایت: www.IranMarkaz.ir
📧 ایمیل: [email protected] ، [email protected]
✅ فیسبوک: Facebook.com/IranMarkaz
✅ توییتر: @Iran_Markaz
✅ تلگرام: Telegram.me/IranMarkaz
✅ اینستاگرام: Instagram.com/IranMarkaz
✅ لینکدین: linkedin.com/in/IranMarkaz

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک شرکت خدمات هوایی و مسافرتی ایران مرکز اینستاگرام شرکت خدمات هوایی و مسافرتی ایران مرکز تلگرام شرکت خدمات هوایی و مسافرتی ایران مرکز توییتر شرکت خدمات هوایی و مسافرتی ایران مرکز
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس:
x