آژانس مسافرتی ماهوته (شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری "ماهوته")

آدرس: ایران - تهران - تهران ابتدای خیابان بهشتی ، چهارراه قصر ، جنب دانشکده خبر ، پلاک ۳۲ ، واحد ۳

8.00/10 براساس 1 رای
۴۳۵۴
بار این صفحه دیده شده

شرکت خدمات مسافرتی ماهوته فعالیت های خود را در حیطه گردشگری با تکیه بر اعتقادات و صداقت کامل و در نظر گرفتن رفاه مسافران محترم در ۴ سال گذشته آغاز نموده و حداکثر تلاش خود را جهت ایجاد فضایی مناسب برای تفریح و سفر مسافران عزیز فراهم آورده است و در این امر از افراد مجرب و کاردان استفاده نموده است.نحوه ی برگزاری بسته های مسافرتی خود را با فاکتورهایی که به تفضیل به آن اشاره میکنیم خدمتتان ارائه مینماید.

شرکت گردشگری و جهانگردی ماهوته مجری مستقیم تورهای خاص طبیعت گردی می باشد و عمدتا"شهرها و کشورهایی را انتخاب مینماید که از طبیعت بکر، دست نخورده و زیبا برخوردارند و چون اعتقاد داریم اثر گذاری یک سفر خوب و ایجاد یک خاطره دل انگیز و لحظه های به یاد ماندنی در سفری بدست می آید که متفاوت باشد و از مشکلات شهری و آلودگی ها و به دور از دغدغه های اداری و زندگی روزمره باشد،پس تنوع ،یکی از لازمه های مهم زندگی است و هر کسی بخصوص در این عصرارتباطات با گرفتاری های گوناگون به یک تغییر نیاز دارد و بهترین ایده یک سفر خوب و به یاد ماندنی است.شرکت خدمات مسافرتی شوق پرواز سعی کرده است در انتخاب کارگزاران خود نهایت تلاش و دقت خود را بکار گیرد تا در جهت رفاه مسافران محترم محیطی مناسب و امن را ایجاد نماید.ضمن اینکه گروهی از لیدرهای بسیار مجرب،دلسوز،کارآمد،معتقد به موازین اخلاقی که بسیار حائز اهمیت است را گرد هم آورده و در مسافرت های خود استفاده نموده و همراه واقعی مسافران عزیز باشند و برنامه های مسافرتی خود را با نهایت ظرافت و دقت طراحی وارائه نموده است.پروازها و هتل ها بیشتر در تنوع و درجه های مختلف گارانتی گردیده که با توجه به در خواست مسافران رزرو میشود که عزیزان بتوانند از این امکانات بهره ببرند.

توریسم درمانی عبارت است از افراد و گروه هایی که برای استفاده از تغییرات آب و هوا، با اهداف پزشکی و درمانی همچون استفاده از آب های معدنی، گذراندن دوران نقاهت، معالجه و نظایر آن اقدام به مسافرت می کنند.
انواع تعریف های سازمان جهانی گردشگری: گردشگری تندرستی، گردشگری درمانی و گردشگری پزشکی. در سال۸۲ برای اولین بار توریسم درمانی در گردشگری ایران از سوی وزارت بهداشت مورد توجه قرار گرفت؛ به طور مثال در ایران می توان استان قزوین را نام برد و برخی از کشور های پیشرو در صنعت گردشگری سلامت مانند: فیلیپین، سنگاپور، تایلند، هندوستان و... عمدتاً پذیرای توریست های درمانی هستند.
سازمان جهانی توریسم در نهمین اجلاس خود به منظور تدوین استاندارد جهانی و همگون برای تأمین ایمنی توریست ها قطعنامه های «تدابیر پیشنهادی برای ایمنی توریسم» را تصویب کرد.
۱. ماده اول " تضمین ایمنی "
۲. ماده دوم " تدابیر پیشگیرانه "
۳. ماده سوم " تأمین خدمات کمک رسانی برای توریست ها "
۱-۳: کمک رسانی پزشکی به توریست ها
۲-۳: فراهم آوردن امکان دسترسی توریست ها به نمایندگی های دیپلماتیک خود در کشور مقصد
۳-۳: بازگرداندن توریست


تورهای ورودی یکی از شاخصه ها و اهداف مهم شرکت بوده و هست و اعتقاد داریم این امر بسیار حائز اهمیت است و با توجه به موقعیت کنونی میهن عزیزمان ایران توجه بیشتر گردشگران کشورهای دیگر به ایران جلب شده و حتی ایران میتواند قطب اول گردشگری در جهان قرار گیرد و این پتانسیل در کشور اسلامی ما وجود دارد که به لحاظ اقتصادی و ارز آوری از طریق صنعت گردشگری به رشد لازم برسد و شرکت ما نیز در این امر مهم اقدامات مفیدی را انجام داده است.

شبکه های اجتماعی: گوگل پلاس آژانس مسافرتی ماهوته اینستاگرام آژانس مسافرتی ماهوته
8.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.